Plazma za free od Zus-u

(Baldys15) #1

Siema wczoraj oglądając wieczorne wiadomości w TVP,natknąłem się na wiadomośc,że Zus będzie rozdawał Plazmy emerytom i rencistom.

To prawda,ale są 2 haczyki renta nie może przekraczać 1000zł i trzeba opłacać abonament radiowo-telewizyjny.

Właśnie mam takie pytanie u mnie renta nie przekracza tego progu,ale nie płacę abonamentu,ale telewizory mają być rozdawane za około 1.5 roku,więc jakbym zaczął opłacać abonament to miałbym szanse na uzyskanie Plazmy???

(Monczkin) #2

01.04.

(Baldys15) #3

to nie jest prima aprillis,pomysłodawca się wypowiadał,że będą rozdawane za rok,tak jak w innych krajach np Portugalii

(Monczkin) #4

Każdy wierzy, w to co chce. Masz jakieś konkretne informacje na ten temat?

(Sumikd) #5

Nie bądź naiwny, myślisz, że naprawdę w Polsce nie mają na co wydawać pieniędzy ?

(Binkiewicz) #6

W tym biedackim kraju na końcu świata, w którym ludziom na chleb nie starcza, drogi dziurawe są jak ser, stadiony nie wybudowane i będą tu telewizory za free dawać ?? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(system) #7

koleś skąd ty jesteś z marsa ? i będą rozdawać wszystkim lcd pralki samochody i może komputery najlepsze na rynku?;D

za free oczywiście ale ty naiwny

(witek-pl) #8

za rok to nie będzie abonamentu (jak platformersy dotrzymają słowa)...

(system) #9

baldys16

To, że ZUS jest na skraju bankructwa nic ci nie mówi?

(Baldys15) #10

jednak dałem się nabrać :wink: było sprostowanie w TVP,że to było na Prima Aprillis :mrgreen:

(matiit) #11

A google leci na marsa :slight_smile: