Plazma za free od Zus-u

Siema wczoraj oglądając wieczorne wiadomości w TVP,natknąłem się na wiadomośc,że Zus będzie rozdawał Plazmy emerytom i rencistom.

To prawda,ale są 2 haczyki renta nie może przekraczać 1000zł i trzeba opłacać abonament radiowo-telewizyjny.

Właśnie mam takie pytanie u mnie renta nie przekracza tego progu,ale nie płacę abonamentu,ale telewizory mają być rozdawane za około 1.5 roku,więc jakbym zaczął opłacać abonament to miałbym szanse na uzyskanie Plazmy???

01.04.

to nie jest prima aprillis,pomysłodawca się wypowiadał,że będą rozdawane za rok,tak jak w innych krajach np Portugalii

Każdy wierzy, w to co chce. Masz jakieś konkretne informacje na ten temat?

Nie bądź naiwny, myślisz, że naprawdę w Polsce nie mają na co wydawać pieniędzy ?

W tym biedackim kraju na końcu świata, w którym ludziom na chleb nie starcza, drogi dziurawe są jak ser, stadiony nie wybudowane i będą tu telewizory za free dawać ?? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

koleś skąd ty jesteś z marsa ? i będą rozdawać wszystkim lcd pralki samochody i może komputery najlepsze na rynku?;D

za free oczywiście ale ty naiwny

za rok to nie będzie abonamentu (jak platformersy dotrzymają słowa)…

baldys16

To, że ZUS jest na skraju bankructwa nic ci nie mówi?

jednak dałem się nabrać :wink: było sprostowanie w TVP,że to było na Prima Aprillis :mrgreen:

A google leci na marsa :slight_smile: