Plemiona.pl - plemię Dobrych Programów

Czy ktoś z Was gra w tą grę? Jeżeli tak to może zrobimy swoje własne plemię co byliby w nim tylko userzy z dobrych programów.

witam

ja gram i jestem za!

Ja gram w tą gierkę. Jest fajna :slight_smile: Jestem już w jednym plemieniu, ale mogę z niego wystąpić :smiley:

To jak? robimy cos??

nie

Moglibyśmy zrobić to plemię, ale musiałoby być w nim trochę więcej ludzi, bo co nam z takiego plemienia , w którym będą 3 osoby. Jak możecie to pozapraszajcie swoich kumpli do naszego plemienia. W najbliższym czasie powiadomię Was co i jak, bo narazie muszę wystąpić z plemienia.

PS: Na jakich kontynentach gracie ??

Włodi Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj na ten temat.

djkamilos , a o co chodzi w tej grze? :stuck_out_tongue:

krzychu13 widzę, że Cię zachęciliśmy :smiley:

Najpierw musisz się zarejestrować na stronie : http://www.plemiona.pl

Po zarejestrowaniu się system losowo wybiera Ci kontynent, na którym będzie się znajdować twoja wioska. Później rozbudowujesz, swoją wioskę, rekrutujesz wojsko. Możesz atakować innych userów, zabierać im zasoby, które są niezbędne to rozbudowywania wioski. Gdy będziesz miał szlachcica, to będziesz mógł innym userom zabierać wioski(oczywiście po wygranej walce). W grze tej jest ranking plemion, jak i samych graczy.

To jak będzie, zakładamy to plemię ??

djkamilos , a który świat wybrać? :mrgreen:

Najlepiej weź świat 1. Jest więcej graczy i chyba jest prościej w nim grać.

Słuchajcie. Utworzyłem plemię. Jeżeli ktoś chce do niego wstąpić to proszę podawać w tym temacie swój nick z gry, a ja będę wysyłał zaproszenia.Plemię nazywa się : Klub Dobrych Programów, skrót KDP (troszkę podobne do KDE :wink: )

djkamilos jak coś to mój nick Krzychu(Gothicmad.pl) chętnie dołącze do Twojego plemienia. :slight_smile:

Ale ten twój nick to razem z tym Gothicmad.pl czy bez ?? Najlepiej poślij wiadomość do usera djkamilos(w grze oczywiście) i napisz żeś jest krzychu z dobrych programów :wink:

Dobra zaproszenie poszło. Może, któryś z modków przyklei ten temat ?

a moze bym teraz kogos namówił do gry the crims tez fajna wgra i tez moglibysmy zrobic GANG uzytkownikó tylko z dobrych programów.

Garcia22 Chcesz dołączyć do naszego plemienia czy nie ? Bo w ostatnich postach bardzo tego chciałeś.

tak. prosze o zaproszenie do plemienia nick ci podam na pw

Ale przecież to kopia travian3.pl :-s

Widzę (po screenach), że jest to kopia TRAVIANA:slight_smile:

Tak poza tym czymś obie gry się róznią?

edit: o, widzę że nie tylko ja zauważyłem tą oczywistą rzecz (BTW w TRAVIAN jest mimo wszystko ładniejsza grafa…)

Potrzebujemy nowych członków do naszego plemienia. Jeżeli jeszcze ktos inny z Was gra w tą grę to proszę o kontakt.