Plik cdr. - brak możliwości pobrania

Z jakiegoś powodu nie mogę pobrać zamieszczanych na forum plików w formacie cdr.. W FF jak i w Operze jest ta sama sytuacja (patrz załącznik). W IE jest tylko czerwony krzyżyk. Co robić ? #-o

cdric2.jpg

Możesz dokładniej wytłumaczyć co się dzieje? Próbowałeś pobierać takie pliki z innej strony? Używasz jakichś menedżerów pobierania? Mogą one skutecznie przeszkadzać. Być może również z tym forum z którego chcesz pliki pobierać jest coś nie tak.

Z innych stron pobierałam pliki o takim formacie bez problemu. Pobieram za pomocą standardowych narzędzi do pobierania wbudowanych w przeglądarkę. Wszyscy inni widzą pliki na tym forum i pobierają je tylko ja nie mogę. Dlatego myślę, że to u mnie jest coś nie tak.

Co się dzieje? Czy po prostu w przeglądarce się wyświetla zawartość czyli tekst tego pliku zamiast się pobierać?

W przeglądarce wyświetla się to, co widać na jpg-u czyli nazwa pliku, format, wielkość i info , ile razy plik został ściągnięty. Nie ma po prostu w co kliknąć, zeby zacząć pobieranie - może tak to opiszę.

A ty nie możesz nacisnąć tego pliku, żeby go pobrać i w tym problem? Zarejestruj się na tym forum, bo najczęściej jest tak, że tylko zalogowani mogą pobierać pliki.

:smiley: Jestem tam zarejestrowana od dawna ( mam nawet tytuł eksperta ! ) .

W Operze:

Powinno w Operze zadziałać. Napisz może do adminów tego forum, bo może coś jest nie tak, może zrobili jakieś modyfikacje.

Niestety. Dodałam wpis ale nadal nie wyświetla się żadna ikonka i nie można pobrać. W zasadzie mogę napisacćdo admina tylko, że cała reszta userów nie ma najmniejszego problemu z pobraniem. Jeszcze taki drobiazg, a mianowicie; oni ( inni użytkownicy) na prośbę podają mi bezpośredni link do pliku i wtedy mogę pobrać. Ponadto jeśli plik jest spakowany RAR-em to też nie ma problemu.