Plik DB oraz pliki ISO i MDS-ikony

Hej! W jaki sposób zrobić tak, aby plik DB był “otwierany” za pomocą nieznanej aplikacji, a pliki ISO i MDS miały takie ładne, odpowiednio: różowe i czerwone ikony? Jeśli chodzi o plik DB, to zmieniłem mu ikonę, a chcę, żeby wrócił do poprzedniej, tej “brzydkiej”, znanej z “nieznanych” aplikacji etc., natomiast co do ISO i MDs, to chyba będzie lipa, bo mam problemy z…Alcoholem. :smiley: Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Złączono Posta : 29.09.2006 (Pią) 23:05

ACDSee.jpe- do tego rodzaju plików podobnie: nie mogę w opcjach folderów przypisać rozszerzeń… :frowning:

Złączono Posta : 30.09.2006 (Sob) 0:28

ACDSee.jpe- czy ktoś mógłby mi z ty pomóc? Próbowałem wszystkiego z tym chyba: GIF i JPEG bez problemu-daję Rozszerzenie pliku, wpisuję odpowiednio, później Skojarzone typy plików, wybieram, jak trzeba i wszystko jest, bo ikonki mam ładne i w ogóle jestem zadowolony! :smiley: Natomiast mam kilka plików o dziwnym (czy aby?!) rozszerzeniu .jpe-próbowałem wszystkich już chyba możliwości w Opcjach folderów, ale za cholerę ta przeklęta, “ładniejsza” ikona nie chce się pojawić! I owszem, otwierają się te zdjęcia bez

problemu, ale ikony są okropne! :frowning:

Złączono Posta : 30.09.2006 (Sob) 0:31

Oki, dzięki za wszystko- już wpadłem na genialny plan! :smiley: I po sprawie!