Plik .dem

Mam problem dotyczący pliku .dem

http://imageshack.us/photo/my-images/38 … uusiq.png/ otwierany za pomoca winrara a chcem zeby nie byl otwarzany zadnym programem zeby wygladal jak taka czysta kartka. Bardzo prosze o pomoc.

Zmień ikonę. Dlaczego chcesz coś, czego nie da się uruchomić i w dodatku sam chcesz to uszkodzić?.

Trochę to dziwne.

Nie wiedziałem jak to odtworzyc ale przeczytalem ze to na cs trzeba odtworzyc. A tak wogole nie da sie zmienic ikonki. Mam takie pytanie czy może można zmienic to otwieranie za pomoca bo jak tak to czy mozna tak ustawic zeby bez zzdanej pomocy sie otwieralo.

Wejdź w ustawienia WinRar i w “skojarzeniach plików” (piszę z pamięci, bo tego programu nie używam) odznacz otwieranie plików o danym rozszerzeniu. Po tej operacji WinRar przestanie podkładać swoją ikonkę pod tego typu pliki.

PS. “chcem, otwarzany”? Cóż to takiego?

matiseq213 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.) oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif