Plik error na dysku C

Hej

Co jakiś czas gdy wejdę na dysk C gdzie mam zainstalowany Windows XP Pro. SP2 pojawia się tam plik tekstowy o nazwie error a jego zawartość to :

FILE_PRINT DEBUG INFORMATION

****************************

*****************************

* Program finished normally *

*****************************

Co to może być i dlaczego ten plik sie cały czas zapisuje? Czy jakiś program sprawia problem? Proszę o odpowiedź.

Z pozdrowieniami:

fishy

wyświetlają ci się BLUSCRINY? mi się takie coś zaczeło robić od pierwszego BLUSCRINA

nie wyświetlaja mi sie bluscreeny, wszystko dziala ok. tak tylko chcialem wiedziec co to zanczy

W zasadzie nie ma większych powodów do obaw. Jakiś program “melduje”, że poprawnie i pomyślnie zakończył działanie. A jaki? To już będzie trudniej ustalić… Jedyny sposób to:

a) usunięcie tego pliku

b) odebranie prawa zapisu i tworzenia plików w C:\ *i tylko w C:* , bez podfolderów i już istniejących plików wszystkim użytkownikom/kontom (łącznie z pseudo użytkownikiem SYSTEM).

c) obserwowanie czy jakiś program nie “marudzi” że nie może czegoś tam zapisać ew. “wykrzacza” się przy wyłączaniu. Możesz się ewentualnie wspomóc programem Filemon.

P.S. Jak już ustalisz sprawcę (albo przestanie Ci się chcieć go szukać :slight_smile: ) nie zapomnij przywrócić domyślnych uprawnień (które oczywiście wcześniej spisałeś/zapamiętałeś :wink: ).