Plik EVF, program do przerobienia

(Dyrekt) #1

Witam! Ostatnio pobrałem plik video z internetu w formacie EVF, a teraz mam problem jakim programem przerobie go do Avi. Mozecie mi poradzic??

(ORZECHgda) #2

Na pewno taka jest nazwa?

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym rozszerzeniu.

(Dyrekt) #3

Na pewno, we wlasciwosciach Plik EVF, troche to dziwne bo odtwarza mi go a w virtualdub go nie widzi.

(scripter1) #4

W czym ci go odtwarza, możesz go wrzucić na rapida lub gdzieś i dać linka (to bym go sprawdził)?

(Impel) #5

ja znalazlem takie cos

"EVF to rozszerzenie używane w aplikacji o nazwie ENVI. ENVI jest oprogramowaniem do przetwarzania i analizy obrazów geoprzestrzennych wykorzystywane przez naukowców, badaczy, analityków obrazu i specjalistów GIS na całym świecie. ENVI software combines the latest spectral image processing and image analysis technology with an intuitive, user-friendly interface to help you get meaningful information from imagery. evf is a vector file used within this application oprogramowania ENVI łączy najnowsze spektralne technologii przetwarzania obrazu i analizy obrazu w intuicyjny, przyjazny interfejs użytkownika, aby pomóc Ci sensowne informacje ze zdjęć. EVF jest wektorem plików używane w tej aplikacji "

(Mateusz Kacprzyk) #6

pobierz jeszcze raz plik i zmień format jeśli film to mpg albo video a ja muzyka to wmv lub mp3

(mateusz-1991) #7

A może autor powie skąd plik ściągnął?

(Monczkin) #8

czesoi , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978