Plik.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu win32


(Lord De King) #1

Witam, mam problem z pobraniem gry AirRivals, ponieważ po pobraniu pliku, przez który ma zacząć się pobieranie po uruchomieniu go wyskakuje mi plik(ten do pobierania).exe nie jest prawidłową aplikacją systemu win32. próbowałem ze zgodnością z XP albo otwierać przez administratora ale nic, zawsze to samo. Mam Windowsa 7 Home Premium service pack 1, a wymagania sprzętowe mam wystarczające. Dodam, że ok 3 miesięcy temu działało mi to, a nie wiem czemu ale nie chce...


(Ja$) #2

Przepraszam, ale nic nie rozumiem z tego co napisałeś.

Jak zwracasz się do ludzi na forum z prośbą o pomoc to zadaj sobie trochę trudu i okaż im minimum szacunku przykładając się do tego co piszesz, bo czytać się nie chce.


(Lord De King) #3

dobra no to tak:

1 Aby pobrać plik AirRivals, trzeba wejść na główną stronę i pobrać plik(300kb) i otwierając go pobiera się cała gra czyli ponad 1gb.

2 Ja, gdy pobrałem ten plik ze strony i próbuję go otworzyć wyskakuje mi “C:\Users\1\Downloads\Downloader_AirRivals_PL.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu win32”

3 Przed około 3 miesiącami mogłem to spokojnie pobrać.

4 Mój system to Windows 7 Home Premium Service Pack 1 64bit.


(cinkibolek) #4

Zdecyduj się z czym masz problem, z pobraniem czy z uruchomieniem.


(Ja$) #5

Kolego ja mam Win7/64 Professional PL, wszedłem na stronę http://www.airrivals.net/main/download zmieniłem kraj na Poland kliknąłem przycisk _ Pobierz _ następnie _ AirRivals Client Downloads _ i ściągnąłem plik Downloader_AirRivals_PL.exe kliknąłem w niego i ściągnoł mi się plik AirRivals_PL_20120627.exe o objętości 1,2GB zacząłem go instalować ale przerwałem - nie zgłaszał żadnego problemu. Może spróbuj pobrać go Torrentem w tym celu wejdź na stronę http://www.utorrent.com/intl/pl/?client=utorrent3200 i pobierz i zainstaluj bezpłatny program uTorrent. Następnie ponownie wejdź na stronę gry wybierz kraj i kliknij na przycisk _ Pobierz _ a następnie na AirRivals Client Downloads (VIA Bit Torrent) ściągnie Ci się plik AirRivals_PL_20110111.exe.torrent teraz kliknij w ten plik (ewentualnie potwierdź) powinien się załadować do uTorrenta jeśli nie to wskaż mu uTorrenta jako program otwierający, plik powinien się załadować i ściągnąć bezproblemowo. Acha nie logowałem się na stronie gierki.

A tak to robią na YouTube:

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/j … -airrivals


(Lord De King) #6

nie wiem jak ale się naprawiło. gdy wcześniej pobrałem plik ze strony airrivals o nazwie Downloader_AirRivals_PL.exe nie mogłem go otworzyć bo wyskakiwał mi błąd. czyli nie mogłem otworzyć pliku, który pobiera całą grę. Teraz o dziwo gdy pobrałem go znowu otworzył mi się i zaczęło się pobieranie. A co do torrentów, to też próbowałem tak pobierać, ale tam jest starsza wersja, która po zainstalowaniu i otworzeniu wyskakiwało “plik exe jest nieważny”. Ale dobra jak zaczęło mi się pobierać, to jakoś może resztę dam radę. Dzięki wielkie za wszystko :smiley: