Plik "jokes" na dysku

Ehh, nie wiem czyja to sprawka, ale zeby tak na nowy rok? Oto moj log

hijack

Złączono Posta : 01.01.2007 (Pon) 11:10

i jeszcze jedno tak btw: nie działają mi kolory na forum jak coś pisze. Jak to naprawić?..

Log masz ok.

O jaki plik chodzi? - opisz dokładniej swój problem.

Czy przypadkiem przy wysyłaniu posta nie zaznaczasz opcji Wyłącz BBCode w tym poście? Poza tym to co Ty chciałeś zrobić powinno wyglądać tak:

[color=blue]tekst[/color]

Co do koloru-nie. Nic nie zaznaczam (wyłącz BBCode w tym poście jest puste) więc nie wiem co jest grane. Jeśli chodzi o ten “jokes”: chciałbym go po prostu usunąć, ktoś z mojej kochanej rodzinki go ściągnął (damn!) i odpalił(damnn)- jak się go odpali, wyskakuje czarne okienko, które zaraz znika. Jak chcę go usunąć, pisze mi że jakiś program lub osoby go używają więc nie da się go usunąć. Jak biorę jego własciwości (tego pliku), pojawia się kupa zakładek, które wskazują ze ten plik to trojan. Niby usunąłem go Nodem, (tego trojana ale to i tak nic nie daje). What to do? :confused:

Spróbuj usunąć za pomocą tego programu:

http://ccollomb.free.fr/unlocker/

C:\System Volume Information_restore{BBD040EA-17DB-4FDA-AE48-50B0FEB7E955}\RP7\A0003780.dll - Win32/Agent.VG trojan

a to log usuniętego trojana, choć i tak trzeba będzie zrobić coś jeszcze żeby się go pozbyć…btw przy szybkiej odpowiedzi działają mi kolory :stuck_out_tongue:

Trzeba było od razu podać lokalizację

dziękuje. Szczęśliwszego nowego roku :slight_smile: