Plik leeman.exe

(Marcinekpl) #1

ja mam podobny problem z leemanem ale nie moge go usunac bo nie wiem czy to przez niego czy tez jeszcze jakis inny blad ale explorer po kliknieciu gdziekowliek sie wiesza i nic nie mozna zrobic jest jakis sposob zeby to naprawic bez formata?? bylbym wdzieczny za pomoc :slight_smile:

(Gutek) #2

Pobierz Pocket KillboxZaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę C:\WINDOWS\System32\leeman.exe Program poprosi o reset kompa ... czyli resetujesz.

(Marcinekpl) #3

ale ja nie uruchomie tego programu :confused: bo nie mam jak jak juz windows sie zaladuje nic nie moge zrobic :confused:

nawet na awaryjnym probowalem i nadal to samo nic program nie odpowiada sie pojawia i koniec jak robie zakoncz zadanie to mysli 5minut a pozniej pojawia sie "pkrojona" wersdja paska start o ile to nozna nazwac paskiem bo jest czysty :confused: a idzie jakos przez dyslietke startowa to usunac??

(Gutek) #4

To z Konsola Odzyskiwania - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=14270

(Marcinekpl) #5

heh ale to 98 :stuck_out_tongue:

(Gutek) #6

Pomyliłem ciebie z Radar - zakładaj swój temat a nie dopisuj jest pełno log-ów :frowning:

(Marcinekpl) #7

ja nie wiedziec :slight_smile: ogolnie wpadlem na pomysl zeby poprzez dyskietke startowa dojsc do pliku i uzyc komendy rm albo del jak co dam znac czy to cos dało i dzieki za pomoc i tak :slight_smile:

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 7:32

poddaje sie usunalem leemana prze dos ale nadal explorer sie wiesza :? coz no to formacik jednak :frowning:

(Kuz5) #8

marcinekpl nie podpinaj sie pod kogoś temat, zakładaj swoje tematy :?

Wydzielono z innego tematu