Plik mp3 nie odtwarza się a inne tak

Witam od pewnego czasu zaówarzyłęm że gdy sćiągne jakieś mp3 przez p2p a konkretnie emule to czasem dzieje sie tak że niby wyświetla się tytuł w winampie , ale nic sie nie odtwarza , tak jest tylko z plikami sćiagnietymi przez emule oczywiscie nie wszystkimi , jeden na 10 moze własnie tak sie zachowuje.

Nie rozumiem tego bo jak plik jest podpisay mp3 wazy nawet z 7 mega , otwiera sie na winampie , nie pokazują sie zadne errory ze zły format itp.

, ale wraz się nie otwiera.

Mp3 które sciagam maja zawsze dużo availability nie wiem dokałdnie co to znaczy , ale to chyab coś ze duzo osob wystawia ten plik.

Mozę to są jakieś wirusy niby o formacie mp3 a ja k ise je uruchami to lipa i sie sypie wszystko , chociarz nie nie mam jakis problemó z tymi plikami oprocz tego ze nie odtwarzają sie .

Ostatni raz miałęm wirusy dzis :d po kilku dniach uzytkowania gg 7.6

ale rozprawiłęm sie z nimi (tak sądzę) programami Spyware Doctor , i antywirusem Kasperski 6.0 trial ;]

Co robić z tymi nie działającymi pliakmi da sie je jakos naprawić czyto poprostu taka atrapa mp3 ?

Muszą to być przypadki pojedynczych plików. Ściągnij tą samą piosenkę jescze raz tylko inną i zobacz…

Takie jest p2p. :x

Dawno temu p2p zostało zalane przez pewne organizacje fałszywymi plikami.

Takimi właśnie jak te mp3 aby zniechęcić niektórych do ściągania.