Plik taskkill.exe i tasklist.exe z windows XP pro

nie jest potrzebny do życia, ale męczysz ludzi na forum, nie jest potrzebny ale pójdziesz do znajomego zgrać :smiley: virtualbox to przydatne narzędzie :wink:

Od tego jest forum żeby zapytać, pomóc czy może do nabijania postów? co niektórzy.

raczej to drugie, ale fajnie że to rozumiesz :smiley: zapytać zawsze można, tylko szkoda że brak tu jakiejkolwiek samodzielności, w krótszym czasie niż ten temat powstał, sam byś mógł go rozwiązać

Do nabijania postów!

Żartuję, nie zwracam uwagi na licznik.

od 3 dni instalowałem już chyba 2x xp 4x windowsa 7 do tego wczoraj 2x viste uwierz mi nie mam już siły.
Są takie forum że nic nie umiejąc masz range "spec , expert itp.
Wystarczy bez sensu pisać do jakiś tematów nabijesz np 100 postów i już masz taka ragę nic nie umiejąc.
Trochę to bez sensu potem ludzie widzą że expert słuchają się i maja problemu np z komputerem.

Hm… piszesz że potrzebujesz plików z windows xp pro, więc po co instalujesz 4 razy windows 7? viste 2 razy? i xp? może trefne wersje?

reputacja na forum to osobna kwestia

Instaluję go mam problem z wi-fi tu i z kamerą. Albo nie działają albo coś nie tak.
Dostałem laptopa i próbuję go ogarnąć.
Na xp działa to na win7 działa to a na vista niby wszystko miało działać…
Win8 czy 10 nie mam oryginalnego.

to bardziej wygląda na problem ze sterownikami do danego urządzenia, a nie ze systemem, zależy jaki laptop, i z czym dokładnie jest problem, bo jak instalujesz 4 razy windows 7?, z reguły raz wystarczy ;), to może być też problem ze sprzętem

Miałem 64 bitowego. Typ na forum napisał że są ale tylko do 32.
Zainstalowałem 32. Nie działały. Dobra zainstalowałem viste tam to w ogóle masakra.
Potem Win7 pro 64 w szukaniu sterowników znalazłem virusy ;p.
Szkoda gadać. Jutro linuxa zainstaluję tam jest więcej opcji żeby sprawdzić.

ktoś Ci napisał że tylko stery 32 bity? i jak rozumie, to nawet nie sprawdziłeś, tylko uwierzyłeś jak to określiłeś typowi :smiley: i odrazu format? a nie lepiej wklepać model laptopa, do googla, dodać do tego słowo ‘drivers’ i zobaczyć jakie będą wyniki? lub wejść (bo w końcu masz tego laptopa fizycznie) na stronę producenta? czekam na tematy z problemami dotyczącymi linuxa :wink:

dobrze wiedzieć. Jutro będę pisał.
Kurde to nie jest tak jak myślisz. Bawiłem się w dosie jak niebyło jeszcze windowsa 3.11.
Niestety producen nie ma sterowników oryginalnych do tych systemów!
Wszystkie sa przerabiane przez właśnie takich tyópw. Wiec jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

jak sam widzisz, modelu laptopa nie podałeś, niema jak sprawdzić, a co do tekstów o dosie :slight_smile:

w internecie są ludzie co programowali zanim ktoś wymyślił kompilator, na kartkach papieru, i co to wprowadza do tematu? :stuck_out_tongue:

To już mało ważne.
Kartka papieru a informatyka to są dwie różne rzeczy.

A z ISO go nie można wygrzebać? niby tak się naprawiało braki DLL.

Na pewno można, wystarczy tylko podmontować i rozpakować odpowiedniego caba :stuck_out_tongue_winking_eye:

A i chyba nawet prościej, pewnie plik TASKKILL.EX_ by “działał”. W cudzysłowie, bo raz ktoś miał program do DVB-T i pliku na XP Home po wrzuceniu nie wykrywała aplikacja. Zakładając, że problemu nie robił brak rejestracji pliku EXE lub zły typ rozszerzenia.

TASKKILL.zip (30,8 KB)

Niestety nie mam jak sprawdzić autentyczności / działania - chyba, że w domu sobie odpalę tego zdezelowanego XP Home.

oj szkoda zachodu. Już mam ten plik na iso go nie ma.
Ale dziękuję za opd i plik. Potem jak naprawie windows to go sprawdzę.

1 polubienie

Już mam ten plik na iso go nie ma.

Ale mój jest z ISO XP PRO SP3 PL i w zip zmieniłem typ pliku na “exe” z “ex_”.

Przyda się zaraz sprawdzę z tego co wiem to z pro powinien działać w 100%.
Problem teraz mam z kluczem, przy instalacji nie wpisałem go i mi system wywala jak się loguje.

1 polubienie

A czyli w nowym wątku o to pytasz… za bardzo nie pomogę jak klucz bot uzna za piracki.