Plik Vob. Problem z "czasem" pliku

Witam .

Szukam rozwiązania , całą sieć przeszukałem i nigdzie nie ma odpowiedzi , więc mam nadzieje że wy mi jakoś doradzicie .

Chce wyciąć z plików vob. konkretne kawałki , zawsze robiłem to bezproblemowo . Poslugiwałem się programem mpeg-vcr . Mam 3 płytki z nagranymi meczami i chce coś z tego sklecić , konretniej wyciac swoje akcje z meczów ale nie moge bo… i tu jest cały myk . Odtwarzając plik w obojętnie jakim programie ( VLC , media player , choper xp , bestplayer ) mecz/film czy jak kto woli plik vob. działa i moge go oglądać , ale na pasku ma napisane tylko np 2.50 min. mija te 2.50 minuty i film leci dalej ale tylko w programie do odtwarzania filmów ( ale nie moge go przewijać , jak przerwe to od nowa trzeba oglądać ). jak go wrzuce do MPEg-vcr czy innego programu do cięcia vobów to trwa tylko 2.50 min z 30 i nie moge wyciąć reszty akcji .

mhmm próbowałem go naprawiać programem FIXvts ale to nic nie dało . Niewiem o co biega bo w sumie plik nie jest uszkodzony ale nie moge go kroić i sklejać . Zgrałem go z płytki którą dostałem od trenera i jest to jedyna wersja.

z góry dzięki za Pomoc ,

Mrs.

chyba nikt się nie spotkał z takim problemem :confused: