Pliki cookie

witam mam problem ponieważ nie moge włączyć plików cookie coś się porobiłem zrobiłem formata żeby to przywrócić ale równiez to nie pomoglo. Co mogę zrobić żeby to naprawić? pozdrawiam

w przeglądarce - narzędzia - opcje internetowe - prywatność - zaawansowane tam ustawiasz opcje dot. plików cookie

i tu problem bo mam wszystko ustawione tak jak czeba, a nadal pojawia się ten komunikat

czeba

dbajmy o polską pisownię

korzystasz z internet explorera czy innej przeglądarki?

internet explorer. może jakimś programem da sie to naprawić?

a nie masz włączonego jakiegoś antywirusa, lub firewalla i w jego opcjach ustawionego blokowania cookies? to wyłącz przeładuj kompa i spróbuj czy problem zniknie

niemam antywirusa i innego oprogramowania które mogło by to powodować nawet format nie pomógł

człowieku gdzie się uczyłeś pisać

Jak to możliwe??

Po formacie musi wgrać domyślne ustawienia :roll:

ale jaki komunikat Ci się pojawia w związku z obsługą tych plików?

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 22:36

jaki masz system, jaką wersję IE?

Czy chodzi ci o komunikat typu

"Twoja przeglądarka musi mieć włączoną obsługe cookies’’

np. podcas oglądania filmów na interi :?:

Jeśli tak to serwis ma chyba problemy z tym ponieważ nie tylko tobie się tak dzieje.

:wink:

i mi ostatnio również

tak na interi sie to dzieje przy teledyskach

A ten problem da się jakoś rozwiązać?? Bo ja mam taki sam z interią i przy okazji z onetem :?

przeczekaj jakiś czas mi tylko to pomogło i w razie czego sprawdź ustawienia przeglądarki

dzięki za informacje, żeby każdy tak informował o rozwiązaniu problemu postów byłoby o połowę mniej