Pliki Cookies? Autologowanie na forum - Opera

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie mogę sie zalogowac na poczte korzystając z przeglądarki Opera, ponieważ wychodzi jakiś błąd z plikami Cookies? Co poradzić? Dlaczego ta usługa się wyłaczyla, skoro ja nic nie grzebałem, a wchodziłem wcześniej z w/w przeglądarki na poczte?

Równiez drugie pytanko, czy te pliki Cookies mogą kolidowac rowniez z automatycznym logowaniem sie na forach internetowch, bo rowniez od jakiego czasu to mi nie bangla? Heh, za ktos odpowiedzi?

SCREN:

b7c988588a6a7f3f.jpg

Narzędzia > szybka konfiguracja > akceptuj ciasteczka

Dzięki, ale może ktos mi odpowiedzec dlaczego cos takiego się stało, i czy to moze byc równiez przyczyna tego, ze nie mam na tej przegladarce automatycznego logowania??

A dlaczego to nie wiem… kompy mają swoje “schizy” czasami :mrgreen:

Ale myślę, że od logowania to nie zależy - ja mam wyłączone i jest OK. Ale pomogło to w ogóle???

Tak pomogło… jeszcze raz dzięki hi :stuck_out_tongue:

No zastanawia mnie teraz to dlaczego nie moge ustawic automatycznego logowania. Gdzieś czytaelm, ze wlasnie trzeba usunac ciasteczka, ale gdzie na dysku twardym, heh szukałem i nie moglem znales zadnego pliku o nazwie cookies? Wie ktos co poradzic teraz z tym auto logowaniem? Lub spotkal sie ktos z czym takim

OPERA > > narzędzia > wyczyść historię przeglądania (tu masz ustawienia, ja mam zaznaczone wszystko i co jakiś czas usuwam) Tak wywalisz okruszki po ciasteczkach i inne niepotrzebne śmieci :mrgreen: