Pliki emule i nietylko

Mam pytanie odnośnie niedociągniętych plików w programie emule, od paru miesięcy niemoge do konca dociągnąc filmu brakuje mi 20mb, i mam pytanie czy jest jakiś program żeby wyciągnąć z (tempa) ten kawałek filmu co już do tej pory sciągnąłem?

no raczej nie :expressionless: ale masz dziwną sytuacje z Emulem master997 , czy z każdym filmem tak samo masz że koncówka nie idzie dalej ? :x jeśli tak to spróbój odinstalować i zainstalować na nowo Emula a jeśli niektóre idą do końca a niektóre nie to znak że brak źródeł jest :stuck_out_tongue:

jaka wersje emule masz?? polecam mod Pawcio jest bez prolemowy i przy wlaczonym kompie od rana do wieczora plik 700mb ciagnie mi w 3 dni no max 4!! 8)

wszytko zależy od łacza szanowny kolego :lol:

chodzi mi o to że jest brak potrzebnych żródel non stop wiec chyba niedosciagne filmu do konca :frowning: moze jest jakis progz do wyciagniecia filmu tyle co juz sciagnolem?

powiem tak przesiadlem sie z mulka na dc++i 700 MB TO JA SCIAGAM 7-8 GODZIN WIEC …

nie zrobisz nic jezeli nie masz dalszej czesci pliku ale to dziwne ze od miesiaca nic ??

jak nie ma główego osobnika który posiada cały plik to możesz czekac i 2 lata a go nie ściągniesz bo niby skąd masz go sciągnąć czy ten brakujący alemen jest oznaczony może czerwonym kolorem?? bo skoro tak to w danym momencie albo juz wogóle nie będzie głównego źrodła i nie pobierzesz brakujacej części nawet nie wiem jak bardzo byś chciał i kombinował

Niestety takiego nie ma

Wszytsko wyjaśnione

Cze mam 2 problemy z IRC jak chce sie podlaczyc to zawsze pisze rozlaczony i co mam zrobic :frowning: a 2 problem to jak jest w emule Kad to co czeba zrobic by sie do niego podlaczyc i wejsc na od kogos serwer.Mam emule 0.44d,0.42g i 0.45a mam windows XP Edition Home prosze o pomoc

Siemka…Master…jest tak: jak miesiac nie mozesz sciagnac to juz dawno sciagnalbys drugi raz nowy:)…po 2. widoczeni sciagales plik z mala iloscia zrodel…po 3:emule jest powiedzmy"taki sobie":)…tak wiec moze sprobuj innego programu:]…pozdro!

nie potrzebujesz zadnego prgramu klikasz w oknie emula prawym przyciskiem na film i wybierasz podglad, emule wygeneruje plik z posiadanych danych i oddtworzy go, jesli chcesz zapisac go na dysku na stale to wejdz do folderu temp w folderze emula i skopiuj film.

Siec kad nie ma serwerow (nie jestem pewny w 100%) wystarczy ze klikniesz Kad a pozniej Connect