Pliki instalacyjne się nie uruchamiają

(butcher89) #1

Witam,

Pojawił się w moim systemie problem z odpaleniem pliku instalacyjnego. Nigdy wcześniej takiego problemu nie miałem, dbam o system, czyszczę rejestr, defragmentuje dysk, nie ściągam za wiele (zwłaszcza trzymam się z daleka od instalowania dodatków typu toolbary i inne pierdoły), mam osłony antywirusowe. Generalnie problemów z systemem nigdy nie miałem. Chciałem uaktualnić sobie wersje kodeków, jednak wyskakuje błąd widoczny w linku poniżej. Problem zauważyłem póki co tylko w tym przypadku, jednak plik ściągałem z różnych źródeł i zawsze jest to samo. Nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania problemu. Liczę, że znajdzie się tutaj odpowiedni specjalista :slight_smile:

http://www.wklej.org/id/1558153/

(MrBeckham666) #2

dla pewności przeskanuj kompa MBAM i adwcleaner. k-lite mega pobierz np z dp albo z oficjalnej strony. sprubój pobrać np przez jakiegoś menadzera pobierania jak np free download manager.

swoją droga best player to już stary i nie rozwijany program do odtwarzania od sb moge polecić Pot Player.(posiada stabilne kodeki wiekszość popularnych a wrazie W korzysta z k-lite mega i ma wiele przydatnch funkcji jest stabilny i szybki)

(Atis) #3

Nie widać infekcji.

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

HKU\S-1-5-21-2845040144-2771326968-4096382238-1000\...\Policies\Explorer: [] 
EmptyTemp:

Uruchom FRST i kliknij Fix. Skasuj folder C:\FRST

(butcher89) #4

Dzięki za odpowiedź.

Niestety nic z powyższych porad nie pomogło. Czy ma ktoś inne sugestie?

(Atis) #5

A po co Ci ten K-lite?

Zainstaluj LAV Filters:

(Bowjan) #6

Jeśli aktualizujesz k lite do wersji 10.9 to daruj sobie i pozostań przy 10.85.W wersji 10.9 w pliku exe Avast wykrywa malware i go usuwa !

(butcher89) #7

Do K-lite jestem po prostu przyzwyczajony, natomiast mój problem nie dotyczy konkretnie programu, a samego faktu, że wyskakuje błąd przy włączaniu pliku. Inna sprawa jeżeli rzeczywiście to sprawa AVASTA, którego faktycznie mam u siebie.