Pliki mp3

Mam być może banalne pytanie,ale już nie mam pojecia co zrobić.

Czy pliki mp3,które prawdopodobnie każdy z nas przechowuje na kompie można wgrać na komórkę i odtwarzac jako dzwonek?

Skąd moje pytanie?łączę się z kompem przez bluetooth,mam se k700i i przechodzi tylko część utworu,a właściwie jego poczatek i połączenie zostaje przerwane,a nawet ta część utworu nie zapisuje się w telefonie! !!

W drugą strone działa bez problemów,czyli mogę mp3 z tel zrzucić na kompa i odsłuchać ją.

Wszystkie inne gadżety typu gry,tapetki,motywy idą bez problemu.

A nie masz czasem zajętej prawie całej pamięci w telefonie :lol:

nie to nie wchodzi w gre,tel jest prawie nowy i ma jeszcze 36 mega wolnego miejsca

Oczywiście, że tak. Również mam SE K700i i nie mam żadnych problemów z przesyłaniem mp3 na telefon.

a jaki program posiadasz do komunikacji z kompem i k700i?

Ja mam programik z płytki dolaczonej do bluetootha,nazywa sie bluesolei! !!

zapomniałem dodać, że przesyłam przez IrDĘ. Mój post miał na celu poinformowanie Cię, że można przesyłać mp3 i je później jako dzwonek ustawić. Co do bluetootha to niestety nie pomogę.

Ja rowniez mam se k700i i bez problemu wprzesylam mp3 na telefon. Wspomne tylko ze mam kabelek usb jako polaczenie z kompem

A jakim programem przesylasz ja floatem agent i mam takę sytuacje zgrywa i owszem do katalogu inny a zniego ani odegrać ani odsluchać sie nie da? Dziwne prawda

sprubuj skopiowac do folderu dzwieki - powinno pomoc :slight_smile:

I tak sobie wgrywal do inny

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 20:24

Wgrale Dateinmanager jest ok ale znow ale bo mp3 na moim kompie to 44 bajty i nic warte mimo że ogrywa na kompie