Pliki nie do usunięcia

Po reinstalacji Systemu pozostały mi jeszcze pliki,które należały do Documents and Settings w poprzedniej Instalacji. Teraz już ten folder nie bedzie mi potrzebny.nie moge go jednak usunąć ,gdyz sa w nim dwa pliki,ktore sa nie do usuniecia .tutaj zaden Force Delete ,czy Killbox nie pomoze. Przejecie foldeu na własnośc tez nic nie daje.Po prostu system nie zna poprawnej sciezki do tych plików. natomiast najnowsza wersja programu Spyware Doctor doszukała sie w tych plikach o dziwnych symbolach -szkodników typu spyware. Gdzies kiedys czytałem,że podobno jest sposób ,żeby poprzez Wiersz poleceń naprawic błędną scieżkę. Tyle,że na dzień dzisiejszy za Chiny ludowe nie mogę sobie tego przypomniec . Czy da rade ktoś mi pomóc?

Oto ten folder:

C:\Documents and Settings\oem\Dane aplikacji\SecuROM\UserData

A w nim własnie te dwa grozne pliki :

ЃϵϳЅЂϿϽϯІχϯπρϯϸϹϴϴϵϾ .txt. orazЃϵϳЅЂϿϽϯІχϯπρϯϸϹϴϴϵϾϻϵЉ .txt.

Sa to niby pliki systemowe ele dotycza Nazwy Uzytkownika poprzedniego .Obecnie Moja Nazwa w DiS jest Zenon.Chciałbym sie tych plików pozbyć . Czy jest szansa?

Spróbuj programem Unlocker ale nie gwarantuje że to zadziała. Zazwyczaj pliki i foldery o tego typy nazwach usuwa tylko format, niestety… (miałem taki jeden folder, nazywał się usŁugi i nic się z nim nie dało zrobić, istniał w tablicy allokacji ale nie było go fizycznie na dysku)

spróbuj je nadpisać notatnikiem - w notatniku zapisz jako, powędruj do nich, w rodzaju pliku wszystkie pliki, zaznacz plik i zapisz, zapyta, czy nadpisać -ok; jeśli dadzą się nadpisać powinny się dać usunąć - u siebie

w ten sposób usunąłem nieusuwalny plik, ale nie wiem, czy u ciebie podziała ze względu na dziwne symbole(choć u mnie też był 1 dziwny symbol w nazwie)