Pliki same znikają bearshare p2p

Siemka czasami jak mi sie resetuje komp albo się go wyłącza to znikają mi ściągniete pliki w bearshare. Czasami sie wkurzam bo plik ma juz 80% a tu nagle, jednak w folderze TEMP jest ten plik dziwne co? a więc co mi powiecie na ten temat czekam na szybką odpowiedż :smiley:

Podczasz restartu Berashare lubi gubić pliki, to samo przy zamykaniu systemu. Więc staraj się wczesniej zamknąc program.

Sposób na odzyskanie ściagnietego juz pliku jest dośc prosty. Musisz w wyszukiwarce odnaleśc dokładnie ten sam plik który ściagales i zniknął. Jak rozpoczniesz ściaganie, Bearshare rozpocznie hasowanie pliku i rozpoczniesz ściaganie od momentu w którym przerwałes.

Zrobiłem tak jak mówiłeś, zacząłem ściągac na nowo ten sam plik, lecz bearshare zrobił mi drugą kopie tego pliku w temp i ściąga od nowa :frowning:

Więc zmieniasz usuwasz nowo powstały plik temp, a starego zmieniasz nazwę na tego nowo powstalego, powinno zaskoczyć.

Pliki ściągnięte w całości Bearshare wrzuca do katalogu C:\My Downloads+++ możesz zobaczyć w BearShare–Biblioteka–Pliki pobrane

natomiast pliki niedokończone przechowuje w C:\Program Files\BearShare\Temp

chyba że u ciebie jest inaczej :slight_smile:

Niestety zniknęło

Złączono Posta : 25.05.2006 (Czw) 19:47

chodzi mi dokładnie o pliki, które są w trakcie ściągania np. ma 80 % a po restarcie kompa nagle znika

czy znikają ci z listy BearShare–Pobieranie

Tak

Spróbuj zainstalować najnowszą wersję http://amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=11826

życzę powodzenia :slight_smile:

Co dokładnie znikneło??

Nie działa sposób ze zmianą nazw plików w folderze Temp :?

tak nie działa zmieniłem nazwę w temp i nic

może głupio zapytam, ale czy zamykałes bearshare’a przed zmianą nazwy pliku?