Pliki ściągane na dysk D, zmniejszają miejsce na C

(Ridick93) #1

Witam forumowiczów. Zakładam temat ponieważ mam problem z instalacją i ściąganiem plików na komputerze. Problem zauważyłem wczoraj. Szczerze nie wiem czy to problem czy to normalka i tak zawsze się dzieje,ale gdy wczoraj zacząłem poprzez Installer pobierać grę EVE Online wybrałem jako miejsce docelowe dysk D na którym mam pełno wolnego miejsca. Na dysku C natomiast zostało mi go tylko 4 GB. Jednak plik zamiast zapisywać się tam, gdzie wskazałem to zapisuje się do C>Użytownicy>User>AppData>Local. I nie mogę pobrać do końca ponieważ na C zaczyna brakować miejsca. Czy można coś z tym zrobić? Tzn. rozumiem, mogę zwolnić miejsce na C,ale tak czy siak zamiast na D plik zapisuje się na C. Proszę o konkretne odpowiedzi. Jeśli trzeba by coś zamieścić to proszę o poinformowanie.

(rgabrysiak) #2

Zapewne pliki tymczasowe pobierają się na partycję C i stąd problem. Moim zdaniem wystarczy zmienić lokalizację dla plików tymczasowych i problem powinien ustąpić.

(Ridick93) #3

Czy jest możliwość by mnie pokierować? :slight_smile: I czy zmiana tej lokalizacji przyniesie jakieś konsekwencje? Np. problemy w czyszczeniu tych plików etc.?