Pliki typu .KEY (pliki rejestru ) sie KFASZĄ

A więc mam następujący problem wszystkie pliki rejestru na moim komputerze nie mogą zostać dodane do rejestru , jest napisane że Niemożna zaimportować . Że nie sa kryptem rejestru . Że można importować tylko binarne pliki rejestru z wewnątrz edytora rejestru…

Chodzi mi o to że mam Kasperski Antywirus z plikiem rejestru i nie moge zaimportować pliku do rejestru… i musze co miesiąc intalować od nowa ponieważ aktywuje wersje na 30 dni :-P… Prosze o pomoc i pozdrawiam

Przed instalacją Kaspra wyczyść rejestr z wszelkich kluczy z nim związanymi.

no ok ale co potem ?

Jak to, co potem? Zainstaluj Kaspra. Prawdopodobnie masz problem, bo w rejestrze siedzi klucz od wersji 30-dniowej. Jak się go pozbędziesz, to przy nowej instalacji umieścisz klucz który nie będzie powodował tego zjawiska.

Mylisz dwie rózne rzeczy (chyba :slight_smile: ) pliku .key z licencją Kasperskiego nie importuje się do rejestru przez podwójne kliknięcie na takim pliku. Wrzuć go do folderu antywirusa albo /i poszukaj gdzieś w opcjach okienka w którym możesz wybrać ten plik jako klucz licencyjny.

goomish masz rację, o tym nie pomyślałem że, Dominix może importować bezpośrednio plik rejestru a nie przez dodanie go podczas instalacji Kaspra. O ile pamiętam, to w procesie instalacyjnym Kasper pyta o klucz i wtedy należy wskazać na ten plik rejestru dołączony do programu.

ps

przeczyszczenie rejestru nie zaszkodzi, tak jak czasem lewatywa :stuck_out_tongue:

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.