Pliki z syfu na dysku

Właśnie przeglądam sobie folder Windozy. I co tam znajduję? Pliki takie jak paytime.exe, tool(od 1 do 5).exe ! Pliki są skompresowane NTFS (tj. mają niebieską nazwę). Pliki te mają po 0 bajtów. Czy mimo to są niebezpieczne?

Do usuniecia, scanery online - Scanery do wyboru

Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html

sciagnij zrob update i przelec system jak masz XP

Tymi skanerami nie mogę, pisze, że plik ma 0bajtów i nie można go przeskanować. Zaraz spróuję Ewido

Daj screena :slight_smile:

To może być

Screeny zaraz dam :slight_smile: Ewido wykrył pare spyware, wszystko usunął

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 21:33

syf22eq.th.jpg

syf3rl.th.jpg

Ok czekam daj log z Silenta - wiesz gdzie mozna pobrac, troche powywalamy :slight_smile:

ups, źle


As.

Ups Ok, ewido podzialal :slight_smile: - plikow nie ma?

Tak, pliki usunął i nie ma ich w windowsie :slight_smile: Te pliki na screenach można usunąć?

Tak w pierwszym tak w drugim screenie te tools… bez task… :wink:

Na tyle głupi nie jestem :slight_smile: W ogóle te pliki exe (0 bajtów) są do czegoś potrzebne? Bo właśnie znalazłem kolejny :slight_smile: kl.exe

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 22:11

Ok, jeśli jeszcze coś trzeba, zrobimy to jutro ja się zmywam 8)

Dobranoc wszystkim :slight_smile:

Jak ogladasz co sie dzieje na forum to wiesz ze to syf - tool.exe i inne np. kl.exe - trojan.dropper.haxdoor.cn :smiley:

Hihi, a wszystkie zajmują po 0 bajtów. Nie czaję tego :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 12:50

A z logów nic nie wynika? Czyli mam syf, ale go nie mam :lol:

Usun i po sprawie :slight_smile:

Profilaktycznie zainstalowałem przed chwilą RegCleaner. Czy wszystkie skany wykonać? Zrobiłem przed chwilą “Automatyczny skan plepeleple” :wink: I usunąłem pare rzeczy. Spojrzałem na autostart a tu np. coś takiego: pierwsza pozycja - 0 danych,nic, ani nazwa pliku, znajduje się to w HKEY_LM\RUN. I 2 inne pozycje - nazwa Desktop a w nazwie pliku pisze . Zrobić inne skany? I co z tymi “fantami” zrobić?

Scan jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 jeszcze scanery online kilka wylacz przywracanie system reste a potem wlacz

Jest luz, kaspersky online nic nie wykrył :wink: