Pliki z Worda 2007 w Word 2003?

Witam

Czy jest możliwość otwarcia pliku tekstowego zapisanego w wordzie 2007 w wordzie 2003 ? próbowałem coś takiego otworzyć, ale mój word 2003 nie widzi tego :shock: próbowałem zmieniać na doc. ale i tak nie widzi, czy jest jakiś inny sposób, bo nie zamierzam kupować worda 2007 :evil: .a może to jest typowe dla microsoftu, żeby naciągać moim zdaniem na niepotrzebne koszty biednych ludzi … #-o

Zainstaluj to i po kłopocie Office Compatibility Pack 3.0

Serdeczne dzięki -A&A&R-za podpowiedź, a tak na marginesie czy te programy nie powinny współdziałać ze sobą ? bez instalowania jakiś pathy czy poprawek? ach ten wielki microsoft…

Mi tam bez problemu Office 2003 otwierał pliki z Offica 2007 i to to nawet z takimi efektami jakich 2003 nieposiada, tyle że nie dało sie ich edytować jak w 2007. Może masz to spowodowane tym, że nie masz aktualnianego tego offisa, tzn nie masz wgynych do niego service packów.

Word 2007 zapisuje standardowo dokumenty z innym rozszerzeniem. Dlatego jesli chcesz dokuemty tworzone w Office 2007 otwierać we wcześniejszych pakietach powinieneś wybrać w opcjach “zapisz jako” i wybrać format word 2003. Tak samo jest w przypadku pozostałch produktów Office 2007.

Dzięki za podpowiedzi, wgrałem już -Office Compatibility Pack 3.0- wszystko śmiga bez zarzutu, temat uważam za zamknięty. =D>