Pliss luknijcie mi loga bo już sie wku... na to

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log do kontroli :slight_smile:

W czym dokładnie problem?

Raczej nie, ponieważ to nie jest haxdoor :? tylko inny trojan.

Za następne takie tytułowanie tematów otrzymasz odpowiednią nagrodę - to raz. Dwa jak zgłaszasz problem, to łaskawie napisz na czym on polega, a trzy - zanim założysz temat to poczytaj o prawidłowym zakładaniu logów na forum.

Proszę to poprawić - inaczej śmietnik

kurde dzieki chłopaki wreście moga normalnie pośmigać. EWIDO po update znalazł tylko 28 zainfekowanych pliczków ale co tam hehe. Jest zech wom fest wdzieczny boch meczył sie z tym od tydnia kajś. Durś mie sie wyswietlała ta stronka prosearching.com jako startowo i po każdym jej uruchomieniu wyskakiwały mi 2 ikony na pulpisie “Online games” i “Remove Spyware” a jak zech szukoł czegośna google to po otwarciu 1 linka otwierała mi sie inno stronka jakies slimfind.com. A co do moderka to sorry ziomek ale już zech nie umioł z tym wytrzymać to sie nie powtorzy :D.

LOG: tak do formalności :slight_smile:

PS: co z tym O20 - Winlogon Notify: winjvd32 - winjvd32.dll (file missing) ?? zech to usunoł i tera mi tak wykazuje

Daj log z Silenta - opisany w przyklejonym - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

poprzednio mi kozali ten plik usunąć a ty mi mówisz teraz ze go mom przywrócić again to jo już som nie wiem to zależy czemu on służy bo jak mi sie nie przido to po co mi on :smiley:

gdzie tak napisałem :o

a nie sorki mie sie pomotlało wszystko heh :). THX jeszcze roz all za pomoc