Plugin do Winampa - porządek w playliście


(system) #1

Witam! Słucham muzyki na Winampie (wersja 5.01). Sam odtwarzacz jest OK (w końcu ma renomę :P) ale wkurza mnie jedna rzecz. Mianowicie playlista programu nie posiada sortowania po folderach. To znaczy ładuje od razu całą listę nie zaznaczając z jakiego folderu jest dana piosenka. Nie ma w niej także wyszukiwania.

Może dla osoby mającej 50 plików MP3 na komputerze nie jest to problemem, ale ja mam ponad 2k :wink: i szukanie tego jednego po całej playliście jest dość denerwujące :stuck_out_tongue:

 

Stad moje pytanie: czy ktoś zna wtyczkę do Winampa która zrobi mi porządek w PlayLiście? Ewentualnie jeśli sam Winamp posiada taką opcję to gdzie ona jest?

 

Dziękuję za każdą radę i pozdrawiam! :slight_smile:


(drunkula) #2

Ctrl+Shift+3 Sort by path and filename?


(system) #3

Wiem że może sortować po ścieżce. Chodzi mi o zaznaczenie na playliście z jakiego folderu co jest, możliwość minimalizowania tych folderów itp. Albo chociaż szukania piosenki.


(drunkula) #4

Może skorzystaj więc z biblioteki multimediów, tam łatwo wyszukasz po zawartości ID tagów, nazwie pliku lub folderu. Jednak nie ustawisz playlisty aby wyświetlała nazwę folderu (chyba że istnieje wtyczka)


(Osimaru) #5

Polecam Foobara, możesz ustawić na playliście kolumnę ze ścieżką pliku oraz wyszukiwać utwory na playliście (ctrl+f).