Plugin do Winampa - porządek w playliście

Witam! Słucham muzyki na Winampie (wersja 5.01). Sam odtwarzacz jest OK (w końcu ma renomę :P) ale wkurza mnie jedna rzecz. Mianowicie playlista programu nie posiada sortowania po folderach. To znaczy ładuje od razu całą listę nie zaznaczając z jakiego folderu jest dana piosenka. Nie ma w niej także wyszukiwania.

Może dla osoby mającej 50 plików MP3 na komputerze nie jest to problemem, ale ja mam ponad 2k :wink: i szukanie tego jednego po całej playliście jest dość denerwujące :stuck_out_tongue:

 

Stad moje pytanie: czy ktoś zna wtyczkę do Winampa która zrobi mi porządek w PlayLiście? Ewentualnie jeśli sam Winamp posiada taką opcję to gdzie ona jest?

 

Dziękuję za każdą radę i pozdrawiam! :slight_smile:

Ctrl+Shift+3 Sort by path and filename?

Wiem że może sortować po ścieżce. Chodzi mi o zaznaczenie na playliście z jakiego folderu co jest, możliwość minimalizowania tych folderów itp. Albo chociaż szukania piosenki.

Może skorzystaj więc z biblioteki multimediów, tam łatwo wyszukasz po zawartości ID tagów, nazwie pliku lub folderu. Jednak nie ustawisz playlisty aby wyświetlała nazwę folderu (chyba że istnieje wtyczka)

Polecam Foobara, możesz ustawić na playliście kolumnę ze ścieżką pliku oraz wyszukiwać utwory na playliście (ctrl+f).