Plus gsm

Jak sprawdzic stan konta w mixplusie jezeli nie mam go na wyswietlaczu? Chodzi mi o krotki kod tak jak w heyah np.*108# :frowning:

>>>nie ten dział<<< a jaki masz model telfonu ??

moze tu cos znajdziesz

http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_plus/dostepny_limit/

*100# - stan konta, *121#- sprawdzenie stanu wielkosci posiadanego pakietu, np: darmowe weekendy i wieczory, aktywacja pakietu darmowe weekendy i wieczory - *121*11*03#

no wlasnie o to mi chodziło! A mam Sagema x5-2-2

nie ,bo …

z tego co mi wiadomo (zakupilem telefon w mixie we wrzesniu biezacego roku), nie ma koniecznosci aktywacji sprawdzania stanu konta kodem, gdyz wszystkie telefony (mix plus)sa juz w nowej platformie (stan konta nie jest wyswietlany na wyswietlaczu, lecz wlasnie sprawdza sie go kodem), przy zakupie w salonie otrzymalem wszelkie potrzebne informacje - co i jak; z pytania wywnioskowalem ze Spalinowy oddech posiada juz telefon aktywny w nowej platformie stad nie pisalem o sposobie aktywowania sprawdzania stanu konta poprzez podanie odpowiedniego kodu. jako ciekawostke moge dodac, ze w nowej platformie ma sie wiele korzysci, np rozliczanie polaczen w trybie natychmiastowym, tzn majac aktywny pakiet darmowe weekendy i wieczory i wykonujac polaczenia w godzinach 18-8 calkowity czas polaczen odliczany jest bezposrednio z pakietu, w telefonie w starej platformie czas polaczen naliczany jest wedlug obowiazujacej stawki (78gr brutto), a dopiero po jakims czasie nastepuje odliczenie z wykupionego pakietu i zwrot poniesionych kosztow - mam na mysli oczywiscie polaczenia wykonywane przy aktywnym pakiecie w godzinach 18-8. to tyle :stuck_out_tongue: pozdrawiam :slight_smile: