Plus GSM

Witam mam bardzo wkurzający problem przedwczoraj doładowałem sobie konto w plusie za 30 zł i chociaz do tej pory wysłałem góra 10 smsów to zostało mi 7 zł :evil: jak doładowałem na koncie było 28 zł kilka godzin póxniej 20, a dziś najpierw 10 a teraz 7. O co w tym chodzi bo już nie mam sił

Może to nie o to chodzi ale też tak kiedyś miałem miałem tel w plusie na abonament i cały czas miałem coraz mniej kasy a nic nie robiłem a jak przyszło co do czego to jest że sprawdziłem stan konta a to już nie było darmowe ale jak ty masz tel na karte hmm.

Zadzwon na infloinie do nich , tak bedzie najlepiej. Mozliwe ze ktos inny bedzie wiedzial o co chodzi. Ale najlepiej zadzwonic , wszystko ladnie powiedza i po sprawie. Choc mi sie wydaje ze oni mieli jakis problem czy cos takiego.

jesli masz telefon na karte w Mix chyba to znaczy ze to jest jak narazie normalny blad poniewaz wiekszosc osob ktore maja w PLUS-ie taryfe Mix z telefonem na karte maja wieksze problemy bo w PLUS-ie jest jakas awaria. przez ta awarie sa 3 bledy:

  1. niemozna do nikogo zadzwonic (pokazuje sie komunikat: “Wychodzące Ograniczone” ja wlasnie mam taki blad)

  2. niemozna wysylac sms-ow

  3. kasa z konta znika niewiadomo z jakiego powodu.

dzisiaj bylem w salonie PLUS-a i sie o tym dowiedzialem i niewiadomo kiedy ta awaria zostanie naprawiona.

Chyba kalisto ma racje bo kumpela ma identyczny problem

ja również potwierdzam, nie wiadomo kiedy to naprawią…

jednemu ponad 120 zł zabrali :o

a i jeszcze jeden objaw - znikają kontakty z ksiązki tel. (nie iwme jakim cudem w N. 2600…)

Dziś dzwonilem do nich bo terz miałem problemy!

Pani na infolinii powiedziała ze coś mają z systemem…

I jutro po jutrze ma być ok

polkO: to błąd fona a nie systemu…

debek : a nie masz czasami GPRS’u albo jakiegoś innego wapa włączonego ?

debek a może jakieś przekierowanie rozmów??

kalisto jak to kasa z konta znika?? :x :roll: Oddadzą mi kase jak mi zeżre flote?? :roll: tak być chyba nie może… zresztą dajmy na to że czuje sie pokrzywdzony i rządam godziwego wynagrodzenia za szkodey… ma jakieś szanse na uzyskanie ich?? :stuck_out_tongue:

McDracullo: Ta masz, ale i tak nikt o to nie będzie się dociekał bo po co :x

MOj kolega mial podobny problem z plusmix ze zabrali mu kase i zablokowali wychodzace

jesli nikt niechce aby mu kasa nie znikla to niech wogule do nikogo niedzwoni ani nie wysyla sms-ow (jesli moze dzwonic i wysylac sms-y) bo wedlug mnie kase zabiera dopiero wtedy gdy np. ktos wysle sms-a, koszt sms-a np. 18 gr, to moze mu o wiele wiecej zabrac nawet do kilku zlotych. ja mam nadzieje ze szybko to naprawia.

i jak panowie nie wieci czy uspokojił się już ta sytuacja z plusem? zwrócili wam kase może?

ja od środy 25.01 az do dzisiaj (czyli juz 5 dni) niemoge do nikogo zadzwonic. wyglada na to ze PLUS jeszcze nie naprawil tej AWARII