PLUS sms z Tlena

Zna ktoś sposób na wysyłanie sms’ów w sieci Plus z poziomu komunikatora Tlen. Wiem, że problem jest dlatego, że próbuję on wysyłać ze starej, nieistniejącej już strony. Ale skoro gg sobie z tym poradziło to może i jest jakiś sposób na Tlena.

Z góry dziękuję za pomoc:)

Pisz do pomocy technicznej Tlena, tylko oni mogą Ci udzielić informacji jak, czy i kiedy będzie to możliwe.

Mi i na gg i na tlenie nie działa.

wejdź na stronę: http://www1.plus.pl/bsm/ i wysyłaj stąd

Dopiero w najnowszym build’zie Nowego GG to rozwiązano: http://www.dobreprogramy.pl/Nowe-GaduGa … 14291.html

To, że ze strony można to wiem. Tylko męczy mnie ciągłe logowanie się i to, że muszę sam sprawdzać Ci nie nadeszła mi odp. A tak w kochanym Tenie wyskakiwało po prostu okienko z nową wiadomością:)

Wiem, że w kolejnych wersjach Komunikatora Tlen pewnie poprawią to, ale coś chłopaki z załogi rzadko (nawet bardzo) wypuszczają nowe build’y.

Może zna ktoś ręczny sposób na to, podmiana pliku czy coś w ten deseń?

Plus wprowadził cenzure w bramce sms, nie mozna wysłac np słowa ‘enter’;p zarówno GG jak i o wiele lepsze AQQ;p pozwala wysyłać juz sms z plusa;p

co do tej cezury to powiedzcie proszę gdzie można zdobyć listę słów zakazanych. Bo powiem szczerze niektóre z nich są naprawdę niewinne jak ww. “enter” czy “złote myśli”, a gdy człek już wypoci dość długą wiadomość i chcę ją wysłać i widzi że “wiadomość zawiera słowa niedozwolone” to go szlak trafia podczas zabawy w wróżkę (ence pence, które słowko zbroiło :-s )

To, że gg i aqq może to wiem ale ja podziękuję i pozostanę przy tlenie.

heh z tymi słowami “zakazanymi” to niezłe jajca są :slight_smile: oto jakie słówka (między innymi) powodują że wiadomość nie zostanie wysłana:

plus, kredyt, temperatura, zł, zlecenie, + wszelkie odmiany tych słów :slight_smile: O dziwo nawet pisanie takim ciągiem: NajlepiejPisacJednymCiagiemWtedySieNieCzepiaCiŻadnegoSłówka nie daje znacznych efektów, bo system i tak wyłapuje słówka :wink:

Da się to jakoś znieść? :confused:

Żadnego smsa nie można wysłać…

Zawsze możesz po prostu wysłać maila na adres +48xxxxxxxxx@text.plusgsm.pl - taka wiadomość przyjdzie jako sms do odbiorcy - treść najlepiej napisać w temacie.