Plusy i minusy windowsa xp pro + service pack 1

proszę wszystkich znających się na win xp o podanie mi najważniejszych plusów i minusów windows xp pro!! mam okzaję odkupić takowy i chciałby m wiedzieć czy warto! do tej pory korzystałem z millennuim i nie mam do niego zastrzeżeń ale trzeba iść z postępem!! za wszelkie porady dzięki!!

Witam

Zaczniemy od internetu :slight_smile:

W Windowsie XP PRO można łatwo i przyjemnie skonfigurować

połaczenie internetowe jak i zarazem sieć LAN. Kożystanie z

internetu jest szybkie ale co do bezpieczenstwa to jakiś FireWall trzeba.


Instalowanie urządzen

Jest bardzo proste jeśli kupiony pod zespół jest zgodny z Win XP


Naprawde dużo jest pisać na ten temat :slight_smile:

Poszukaj w intrernecie jakichs porownan. Jak znajdę, może zapodam. :slight_smile:

http://xp.net.pl/art/windowsxpfin.html

Poczytaj sobie

miałem Windows XP bez SP1 i od razu na niego narzekaem bo strasznie się wieszał Explorer ale po zainstalowaniu SP1 jest dużo lepiej (wiesza moża raz w miesiącu a nie codziennie po 4-5 razy). Tak więc kto nie ma SP1 niech lepiej zainstaluje :slight_smile:

U mnie to było właśnie odwrotnie, bez SP1 było pieknie ładnie a gdy tylko zainstalowałem go to komputer zaczął mi się zawieszać, nie wiem czego ale tak było. Myślałem że bedzie lepiej lae było gorzej wiecej było strasznie :shock: :shock: :shock:

Jak będzie miał legal Windowsa. :stuck_out_tongue:

A napiszmy w ten sposób"edukacyjnej" wersji też SP1 i 2 zainstalujesz… :lol:

Mam wrażenie, że ten poniższy link już tutaj niedawno wklejałem…

:arrow: http://free.of.pl/h/historia/WinXPhomeipro.pdf

PS. Z tym, że nieczynny jest… Do nie wiem z resztą kiedy, ale nieczynny :lol: Bo nastąpiło przekroczenie transferu, może już jutro będzie dobrze… :roll:

Wklejales Pawek.

A tak przy okazji - zdarza sie ze po zainstalowaniu SP1 komp chodzi wolniej (tzn zawsze chodzi troche wolniej ze wzgledu na dodatkowe wpisy ale na niektorych kompach to widac bardziej)

SP1 to wiecej poprawek ktore normalnie trzeba sciagac z Windows Update a takze Java ktorej nie ma w podstawowej wersji (przez konflikt - Microsoft CO = Sun Microsystems)