Płynność gry w Kane & Lynch

Witam mam następujący problem z grą Kane & Lynch :

Po zainstalowanie i włączeniu gry wszystko chodzi ładnie i przejrzyście ale zaraz po rozpoczęciu rozgrywki (po prologu) tnie się tak strasznie że nie da sie w ogóle grać ( co śmieszniejsze gdy spojrze postacią całkiem w dół to sie nie cina :smiley: ) a teraz tak :

Gra jest orginalna

Problem nie leży w spolszczeniu

Zmieniałem detale i w ogóle wszystko i dalej nic

Uruchamiałem w trybie zgodności z Windows 2000

Mój komp :

Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3

Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (To nie jest integra {widocznie niektórzy tak myślą} )

2046MB RAM

ATI Radeon HD 3800 Series 256 MB

Proszę o szybką pomoc

Ta karta to chyba integra.Zmniejsz detale i rozdziałke.

Kuchar69 , nazwij temat konkretnie, przeczytaj regulamin i zasady pisania na forum. Od czego jest dział Gry? przenoszę.

Ta karta to nie integra ! Zmniejszałem i dalej to samo.

Może masz zaśmiecony system ?? przczyść go i wtedy zobacz.

ALe ogólnie ci powiem że ta gra różnie się zachowuje na różnych konfigach np u mnie gra działa w rozdziałce 1440*900 i chodzi to spoko płynnie ale są momenty gdzie szarpie a np u mojego kolegi gra się zacina w pewnych momentach a posiada GF 9600GT

Przeczyszczałem i nic to nie dało próbowałem chyba już wszystkiego

Zainstaluj najnowsze sterowniki, może pomoże.

Przecież napisałem że próbowałem już chyba wszystkiego ( Zainstalowałem najnowsze sterowniki )

Kuchar69 , a dlaczego przy procesorze napisałeś

I jeszcze napisałeś 3800 series ale chodzi tu o model czyli np 3850 a 3800 series to cała seria

Podał pewnie nazwę grafiki z właściwości mój komputer tam nie ma oznaczenia jaki to model tylko serria.

Ale pewnie ma 3850 bo nieprzypominam sobie żeby były wersję 3870 z taką ilością pamięci