Płynność okien

Witam.

Od pewnego czasu okna w windowsie XP sp1 skaczą.Otóż gdy zmniejszę okienko i chcę je przesunąć nie odbywa się to tak płynnie,okienka przesuwają się jakby zacinając się.To samo jest gdy próbuje przewinąć jakąs stronę suwakiem.Po formacie problem nie zniknął,a strasznie mi przeszkadza,dlatego zwracam się z prośbią.Pomóżcie! :?

z góry dzięki i pozdrawiam!

zainstaluj sterowniki do karty graficznej

Zainstaluj najoptymalnijsze sterydo karty graficznaj (jeśli nie posiadasz karty) to do płyty głównej. Stery znajdziesz na stronie producenta karty lub płyty.

Do karty graficznej mam zainstalowane.

Spróbuje z płytą główną.

Dzieki :smiley:

zmień odświeżanie monitora, ustaw jak najwyższe.

Co do ustawień monitora to u mnie nie ma innych opcji oprócz ‘użyj domyślnych ustawień sprzętu’.

Ah jakby co to moj sprzęt :slight_smile:

-płyta główna GA K8NF 9

-karta graficzna Gigabyte GF6600

Dodam że od czasu problemów z tymi oknami nie włącza mi się tez karta telewizyjna :confused: -‘can’t use overlay’

Za rady dzięki idę próbować dalej.

EDIT:Ok wgrałam sterownik nvidii i jest ok :slight_smile: dzięki :mrgreen: Ale niestety,problem z kartą telewizyjną pozostał :frowning: Wyświetla się komunikat: ‘sorry you have no video capture hardware’.Dodam że karta działała wcześniej [przed formatem] bez zarzutów a nic nie było wymontowywane albo zmieniane jesli chodzi o sprzęt.Sterowniki wgrywałam.Może i tym razem pomożecie? :frowning: