Płyta audio - co jest nie tak?

Witam!

Kilka dni temu postanowilem wypalic sobie jakas plyte z muzyka. Zrobilem to i jakiez bylo moje zdziwinie gdy przesluchujac plyte z wiezy uslyszalem tylko pierwsza piosenke (i to do polowy) a reszta albo nie chciala isc albo po prostu rwala piosenki i szelescila

(wypalilem kilka plyt tdk i ze wszystkimi stalo sie to samo)

a moze nagruwareczka szwankuje ?? probowales na innym sprzecie sprawdzic płytke audio bo jezeli masz np wieże samsunga to sie dziwie ze one nie odtwarzaja nagrywanych

A z jaka predkoscia nagrywales te plytki audio! Nie jest zalecane nagrywac z max predkoscia np. 52x bo wtedy powstaje duzo bledow i niektore odtwarzacze sobie z nimi nie radza. Propnuje nagrywac 8-16x. Powinno byc lepiej. No chyba ze faktycznie masz uszkodzona nagrywarke. Pozrawiam

Ile lat ma twoja wieża?

U mnie jest ten sam problem, wieża ma 4 lata i te same płyty które kiedyś odtwarzała bez problemów teraz rwie na piosenkach, lub zatrzymuje się na przerwach.

Teraz audio nagrywam tylko na dobrych nośnikach z prędkością 4x, ale mimo to czasami się rwie.

Najprawdopodobniej jest to wina wieży, ale sprawdź płyty nagrywane wcześniej lub na innej nagrywarce

robrock

Potwierdzam u mnie to samo ale wiezyczka ma już prawie 10lat. Sprawdź te płyty na innym odtwarzaczu, jesli pójdą to wieża raczej do wymiany :wink: