Płyta do C2D do 350zł

Tak jak w temiacie szukam płyty do 350zł dla C2D.

Jaki C2D?

Czyli szukasz szmelcu lub kastratów, ale będziesz miał c2d, dziś w owczym pędzie trzeba go mieć.

Abit IB9 (obcięty)

Gigabyte S3 (szmelc z malutkim radiatorem na nb).

Lepiej dołożyć do Abita AB9 lub dać sobie spokój z tymi procesorami.

Taki tam.

Core 2 Duo.

Procesor firmy intel 2 rdzeniowy.

:lol: to żeś pomógł :slight_smile: chodzi o model c2d, c2d quadro są 4 rdzeniowe więc

nie jest do końca prawdą :stuck_out_tongue:

jeśli ktoś ma na to żeby mieć c2duo to czemu ma kupować inny gorszy. mój ojciec jeździ nowym accordem a mógłby cieniasem jak sąsiad to znaczy że jest idiotą bo przepłacił bo jego samochód jest wart jakieś 40 razy tyle co sąsiada a tez tylko jeżdzi a nie lata albo od razu teleportuje

kiedys ostro maglowałem ten wąte i najczęściej polecano mi asusa p5n-e

Przecież to jest pchanie się w proca, jak ktoś skąpi na płytę to składa ‘‘marketowego’’ kompa, athlony do gierek i innych głupot starczą, kupić mocną grafę i git, tak jest mocny proc, słaba grafa, mało ramu i ‘‘średnia’’ płyta, jak ktoś zajmuje się np. obróbką filmów to dobry wybór.

Złączono Posta : 01.05.2007 (Wto) 14:51

Kiedyś teraz te płyty są robione na…

to kiedyś było z miesiąc góra dwa temu

no ale on nie napisał jaką kartę kupi i ile ramu będzie miał. ja kupi gf 7900 i 2 gb ramu to myślę że jest sens c2d no ale chociaż by napisał jak c2duo to ma być czy e 4300 czy quadro to wtedy racja że bez sensu do procka za tysiaka brać płytę za taką kasę

Przez ten czas wszystko może się zmienić.

Porównaj sobie ceny proców c2d :stuck_out_tongue: