Płyta DVD-R 4,7GB niechce się nagrać

Kupiłem sobie pudełko czystych płyt do nagrywania DVD-R 4.7 GB. Wszystkie płyty się nagrały, tylko jedna płyta z tego pudełka nie chce się nagrać. I to ta, która leżała jako pierwsza w pudełku. Nie wiem czy jest to płyta uszkodzona bo jak próbuje coś na tę płyte nagrać to pojawia mi się informacja o tym, że już nie ma wolnego miejsca na dysku - mimo, że na tej płycie nie ma nic i jest ona czysta. Zawsze do nagrywania płyt na moim laptopie używam programu Cyberlink Power2Go.

Nie wiem czemu tylko tej jednej płyty niechce mi nagrać, a jest ona dobra i nie jest porysowana. Może ktoś mi coś poradzi w tym temacie co zrobić ? Czy może być płyta uszkodzona ? I mam ją wyrzucić ?

Możesz spróbować nagrać dane na tą płytę innym programem, chociaż i tak pewnie pójdzie ona na straty.

jaki producent płyty, ja często na płytach sony miałem tak że połowa szła do śmieci

Mi pisze na płycie „real quality”, to są te najtańsze płyty do nagrywania za 11 coś złotych. Pewnie ta jedna płyta jest do wyrzucenia tak ?

wyrzuć ją, ja jak kupuje to verbatima daje za nie tyle samo albo minimalnie więcej ale zawsze wszystkie dobrze działają, bardzo rzadko kupuje płyty to teraz się nie orientuje