Płyta DVD

Witam serdecznie

Mam niewielki problem, a mianowicie: wkładam kupioną płyte DVD otwieram PowerDVD ( wersja pełna) naciskam odtwórz od poczatku…i nic…okno jakby szykowało sie do odtworzenia ale nic si enie pojawia…próbowałem równiez odtworzyć ją Allplyerem ale tam wogóle obraz się zniekształocny…kodeki mam najnowsze K-lite Codec pack…czy płyta może byc uszkodzona…a jeżeli tak to jak to sprawdzić ??

wejdz w płytę i nie przez autodtwarznie tylko noemalnie odpal to co masz na płycie

próbowałem też nic…inne dvd odtwarzają…

najwyrażniej ta płyta jest jakać trefna (a nie jest czasem porysowana) a to jest płyta przegrywana :smiley:

płyta nie jest trefna bo poprzednio odtwarzała…nie jest porysowana…przeczytaj powyżej…kupione DVD…czyli nie przegrywana

to spróbuj zrobić obraz płyty za pomocą alkohola 120% moze coś pmoże :frowning:

wiec w czym problem,otworz w np.allplayer i juz

powiem Ci ze ja tez mam problem z power dvd,wiec wogole go nie uzywam :stuck_out_tongue:

poczytaj bolo do końca a nie głupoty piszesz przecie

napisał że allplayerem też nie chce sie oworzyć :-x

Złączono Posta : 21.08.2005 (Nie) 9:37

masz racje nie doczytalem do konca

pozatym zle go zrozumialem to inne plyty odtwarza :x

mysle ze warto sprawdzic tą plyte na innym kompie :smiley:

Czytałeś post Autora :o

Oględniej proszę :evil:

a spróbuj jeszcze jednego wywal wszystkie kodeki z kompa i zainstaluj tylko te XP Codec Pack http://www.amnezja.org/modules.php?name … rch&query= a i napisz jaką wersją alpllayera odtwarzasz i jaka power dvd :-o

To co robiles ze poprzednio odtwarzala a teraz nie??

no włąśnie będe mógł dopiero jutro sprawdzić na innym odtwarzaczu…ale przypuszczam że to wada płyty ponieważ jak już mówiłem inne płyty DVD dają się odtworzyć.

wersja Allplayera 2.2 a PowerDVD 6…codeki raczej nic nie zmienią ponieważ; jedna jedyna płyta DVD potrzebowała by inny codeków…a reszta płyt DVD nie ?? zwłaszcza jeżeli przy ty tych aktualnych codecach owa płyta była już odtwarzana bez problemu.

Była robiona kopia filmu. Nic więcej.

I po zrobieniu kopi nie mozesz otworzyc oryginalu?

to sprawdz na innym odtwarzaczu i po kłopocie jak nie będzie odtwarzac to zrąbana jest płyta :lol:

No więc tak to teraz wygląda:

  • odinstalowałem K-lite codec pack

  • zainstalowałem xp codec pack

  • przy winDVD odtwarza przerywany dzwiek ale bez obrazu

  • przy PowerDVD nie ma dzwęku ale jest obraz ( z tym że jest w płowie nornalny a w połowie zielony)

  • w Xp codec pack jest takie coś tak codec detective, po uruchomieniu go pojawia mi się info iż: dame codeki są uszkodzone -Nero audio encoder

  • DivX decoder Filter

jak to usunąć lub naprawić?