Płyta główna a karta graficzna

Czy opłaca się inwestować w jakąś lepszą kartę graficzną na Taką płytę ,obecnie mam GeForce4 MX 4000 ??

Podaj cały konfing :wink:

zależy jeszcze jaki proc

może coś z gf6xxx?

nie masz z tą płytą problemu, że po zainstalowaniu sterów od dźwięku to się gry wieszają?

ta płyta to najgorszy chłam jaki istnieje, wiem bo jestem jej “szczęśliwym” posiadaczem…

Procesor AMD Sempron 2600+

Zasilacz

Dyski 40 Caviar

80 Samsung

Dwa napędy optyczne LiteOne i LG

z miejsca do zmiany…

możesz próbować kręcić ale nie wróże Ci tego dobrze, u mnie wraz z FSB proca podnosi się taktowanie AGP… co może być niebezpieczne dla karty… ponoć da się zrobić jakiegoś drut-moda ale ja się za to nie brałem…

a nie ma czasem u was w biosie opcji zablokowania pci i agp , żeby nie rosły razem z fsb?

szukałem, pomaga jedynie drut-mod proca…

Złączono Posta : 18.07.2007 (Sro) 23:15

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic295906.html

widocznie taka płyta, chociaż drobny o/c możnaby zrobić i nie powinno się nic dziać. A kartę może jakiegoś gf 6600 gt ?

taa ja mojego Semprona 3000+ z FSB 166 podniosłem na niej do 179 MHz i ściana… max fsb to 250 co i tak na tej płycie jest nieosiągalne…

no to faktycznie ‘drobny’ ;), adami za jakieś 200 zł kupisz gf 6600 GT, ale chyba nie ma sensu inwestować w ten sprzęt, nie podałeś ile masz ramu, a pewnie też nie za wiele, więc w gry nowsze raczej nie pograsz. Na twoim miejscu sprzedałbym ten komputer ( nie dostaniesz za niego wiele) i za 1500 złożysz już coś konkretnego