Płyta główna ASRock pomocy w grafice

(Pinki10020) #1

Mam płytę główna ASRock 775i945GZ o to link do strony producenta:http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775i945GZ&s=775

Nie wiem jaką karte graficzna kupić do tego kompa mam zintegrowana Intela karta beznadziejna nic specjalnego nie można w nią pograć.

Mi pisze w instrukcji że trzeba karty VGA tylko PCI-E x4 słyszałem że PCI-E x16 też pasuje???

Jaka grafika jest dobra tania link do spisu kart:http://www.asrock.com/mb/vga.asp?Model=775i945GZ&s=775

Z góry dzięki za pomoc. Pozdro :? :slight_smile:

(D@widoS) #2

Będzie działać ale karta minimalnie zwolni.

Ile masz pieniędzy na nową kartę graficzną, podaj resztę podzespołów.

(Pinki10020) #3

Ram 512 mb, Dysk samsunga 200 GB, zasilacz i tutaj nie wiem czy nie za słaby 400W live Tracera. Cena do 250 max do 300.

Jaką radzisz??? :? :slight_smile:

(D@widoS) #4

Procek jaki masz ?

Zasilacz do wymiany :stuck_out_tongue:

(Pinki10020) #5

Czego do wymiany? nie chce wymnieniac zasilacza bo mam jeszcze kompa na gwarancji. Procek mam intel pentium D2,66 Mhz.

(Xaros) #6

Mocne karty = mocny zasilacz i to jakiś markowy.

(Asterisk) #7

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

(Pinki10020) #8

Ten zasilacz jest tak strasznie zły?Jeśli mam na gwarancji kompa to automatycznie nie mogę zmienic zasilacza.

To niby GeForce np. 6800GT nie odpali? :frowning:

(D@widoS) #9

Tak.

Może odpalić dosłownie :mrgreen:

(Pinki10020) #10

Jak odpali nie czaje to jest za słaby czy aż takmocny że spali karte???

:lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

(D@widoS) #11

Zasilacz nie może być "za mocny" :stuck_out_tongue:

Chodzi oto że twój "zasilacz" jest bardzo tandetny, słabo trzyma napięcia, moc jest często zawyżana, jeśli się spali często ciągnie ze sobą reszte podzespołów itd.

(Pinki10020) #12

To jaki radził byś mi zasilacz i karte graficzna? :? Błagam tylko nie za drogi zasilacz i kartę też.

Z jakich marek zasilaczy mam wybierać?? :mrgreen:

(Rastko1) #13

Modecom MC-300ATX2.0

7600GS