Płyta główna-b.wysokie temperatury

Witam.Może zacznę od tego,że kilka dni temu nastąpiła u mnie awaria prądu.po przywróceniu okazało się,że padł dysk twardy.Został wymieniony,wgrany system win 7.Po uruchomieniu systemu (po jakiś aktualizacjach) komputer się zawiesił .Po zresetowaniu niestety nic nie działało,czarny ekran,nie można było wejść w tryb awaryjny.Ponowne wgranie systemu pomogło.

Podczas mierzenia temperatury program wskazuje 7000*C !!

Przepraszam,że tak chaotycznie ale już mnie ponosi,jak nie jedno to drugie…Czy takie objawy może rzeczywiście powodować awaria płyty głównej?

HWMonitor i wrzuć screen z tego programu.

 

I nie tylko dysk mógł paść, może i płyta główna?

 

Proszę :slight_smile:

Widocznie aktualizacje coś skopały za pierwszym razem jak nic już z komputerem się nie dzieje złego to nie ma sensu tego drążyć

Wygląda OK.

Pan z serwisu który był u mnie mierzył temperaturę jakimś swoim programem i on pokazywał 7000*C i polecał wymianę płyty głównej.Zobaczę jak dalej będzie się zachowywał komputer.Na razie jest dobrze.Dziękuję za pomoc :slight_smile: .Pozdrawiam.

 

A tam… jak wszystko pracuje OK, to jest dobrze.

 

Temperatury pomierz sobie sam: program HWMonitor, Aida64, Core Temp.

Dzięki :slight_smile: .Na razie nie będę wymieniać płyty.Zobaczymy,może rzeczywiście było coś nie tak z aktualizacjami.

 

Ps Jestem kobietą :wink:

 

No i dlatego wciskają różne kity, bo kobiety się nie znają?

 

Edit:

 

Wszystko masz napisane, jak co zapytaj.

Jeżeli będę miała jakieś problemy to z pewnością zapytam :slight_smile: .

Może i jestem kobietą,ale to nie oznacza,że można mnie robić w balona :wink:

Fajnie,że jest takie forum,gdzie można uzyskać pomoc w razie wątpliwości.Jeszcze raz dzięki.