Płyta główna do 350zł str.2. Ocena zestawu 1500zł

to dozbieraj do 450zł, 100zł to nie majątek. jeśli zaś nie chcesz czekać to stary poczciwy p35, msi fir p35, gigabyte p35, dfi blood iron p35 itd.

a co sadzisz o MSI P45 NEO3-FR ale tylko co znacza te oznaczenia fr/fir ?

w ostateczności też może być, fr nie posiada firewire oraz neo3 nie posiada CF.

Dobra wszystko juz ustalone tylko pozostaje kwestia plyty głownej mam okolo 350 i mysle ze lepiej wziasc cos na p35/43 niz przeplacac za p45 tylko jaka wybrac za 350zł ?

bierz neo3-fr lub neo-f od msi, dobre budżetowe płyty główne

A ja polecam tą płytkę http://www.shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=14519&idk=38 każdy obeznany w temacie wie, co ona potrafi :slight_smile:

Faktycznie

No to weź Gigabyte GA-EP31-DS3L, albo lepiej MSI P43 NEO-F. I tyle. Alinek , popraw link.

Już poprawiony :slight_smile:

alinek ta twoja biostar wygląda słabo do tego jakies lipne chłodzenie na SB i NB brak chłodzenia sekcji zasilania i wtyczka 24pin na środku płyty głównej…

Słabo? :slight_smile: Potrafi przynajmniej tyle i polecane przez Was MSI na P35, a nie rzadko więcej. FSB w granicach 550, to raczej nie będzie na niej problem.

Zresztą podobnie sprawa ma się do polecanego niegdyś Foxconn’a (mój sig). Też nie wygląda zachęcająco, a jest bardzo dobry.

No nie gadaj, gdy jeszcze nie było p45, to ten Foxconn był podawany jako najlepsza płyta jak ktoś ma kasę na niego. Tę Twoją to pierwszy raz widzę (widocznie się nie znam), ale nie zachwyciła mnie (max FSB to nie wszystko na co się patrzy)…

Spokojnie, to, że ktoś nie zna danego producenta/modelu/produktu itp. nie znaczy, że się nie zna :slight_smile: Podałem bardzo dobrą alternatywę dla płyt na p45, jeśli chce trochę przyoszczędzić. Płyty na p31 też są dobre do OC, czy innych zastosowań, a to jest pełne p35, w dodatku od Biostar’a (firma pokroju DFI, Foxconn dla Overclocker’ów), więc powinna być zadowalająca. Jeśli ma trochę więcej kasy niech dołoży do MSI P45, ewentualnie, choć nie polecam ASUS’a.

to nie jest płyta godna polecenia, nie z tym co widzę na tym zdjęciu, mi to wystarczy 4 porty sata, wtyczka zasilania płyty na środku, słabe aluminiowe chłodzenie samo FSB to nie wszystko