Płyta główna do 350zł

Jednak zostanę przy E8400 ponieważ w sklepie w którym kupuje nie mają E8200. (sklep w USA, mam taką możliwość więc zaoszczędze troche :slight_smile: )

Posiadam płyte głowną MSI , nigdy mnie nie zawiodła i chyba tak zrobię. Wezmę MSI P45 Neo2-FR. Za rady dziękuje :slight_smile:

Aha i żeby nie robić nowego tematu, co wziąść 2GB 1066MHz czy 4GB 800Mhz ? Na niektórych forach piszą ze 4gb 800mhz lepsze a na niektorych ze 2gb z 1066mhz jest lepsze…

2x2gb mushkin redline 1000mhz cl5 bierz jeśli masz możliwość, jeśli nie to jakieś dobre 2x2gb 800mhz, taktowanie pamięci nie daje wydajności intelom tak więc bardziej liczy się pojemność, nawet na 32bitowym os’ie masz ponad 1300mb różnicy, a to dużo.

No i…? Chyba można sobie włożyć inną kartę

Można. Ale po co ci integra. jak wkładasz do kompa Radosława HD4850.

Kupiłbyś gorszą płytę bez grafiki zintegrowanej czy lepsza i tańszą z grafą do której i tak byś włżył kartę?

dobrze, fajnie że przeczytałeś test w jakimś przekupionym magazynie, bardzo mnie to cieszy, ale nie wciskaj mi tutaj kitu że to twoje cudo jest lepsze od Foxconn’a P35A-S czy MSI P45 neo2-fr :x

Ja nie pisze że jest najlepsza tylko że wygrała test . Chyba nie testowali wszystkich tysiacpiecsetstodziewiecset plyt glownych tylko 10 .

Może wygrała wśród budżetowych płyt ze zintegrowanymi grafikami? Bo te o których mówimy to inna liga.

Ale zintegrowana grafa nie przeszkadza. Słyszeliście o Hybrid Crossfire czy Hybrid SLI ? Karta grafiki może współpracować z grafiką zintegrowaną dzięki czemu wydajność grafiki się zwiększa .

Tutaj możecie o tym poczytać http://www.frazpc.pl/artykuly/576/Nowin … FORCE/8200

Pracującym tylko z słabymi kartami typu HD3450, jak do zestawu ma iść HD 4850, do tego płyta na nvidii, matx mało miejsca 2x slot na ram, do tego grafa u siebie dodałem osobną grafę to z 2x pci został mi jeden a jak wstawił bym jeszcze coś na pci pod kartą to karta będzie mieć stłumiony dopływ chłodnego powietrza, w sumie do użytku zostało mi jedno pci-e 1x.