Płyta główna do athlon x2 6000 +

może nie ograniczać ale w pełni bez oc jej nie wykorzysta (nie mówiąc już o HD4850)

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 21:19 został dopisany post przez zeb78

Darth ReX , Czytałem. Polecasz Foxconna p35a-s pod AM2 :x :o

Przepraszam, ale w którym, k…a miejscu?! Poza tym widzę, że dalej nie rozumiesz, o co w tym tekście chodzi.

Darth ReX , sorki wielkie :slight_smile: to miało być do gruchacza. Wybacz. Ale i tak twierdze że procesor jednak ma duży wpływ na wydajność karty wg twojego artykułu. lecz może ja nie mam takiego doświadczenia więc dam sobie spokój

Procesor może ograniczać grę nie kartę graficzną, zrozum to !!

dobra namonciliście mi pytam się jaką mam płytę wybrać.Kupię dodatkowo 2 gb ramu i gf 8800 i chifec.

Myślałem nad płytą gigabyte lub asus.

Podaj budżet, jaki chcesz przeznaczyć na to wszystko.

narazie to płytę a za miesiąc reszte na ppłyte max 150 zł.

athlon x2 6000 + nie jest złym prockiem i na pewno nie spowalnia żadnej karty graficznej!!

ale osobiście uważam że podkręcony E8200 na 4GhZ bije tego Athlona na głowę :wink:

pomyliło mi się z inny tematem :stuck_out_tongue:

już poprawione :slight_smile:

no to wtedy Gigabyte GA-M56S-S3 za 162zł (trochę wykracza, ale jest dobra jak za tą cenę :slight_smile: )

no ale jednak E8xxx są lepsze po OC, lepiej się kręcą od AMD, podkręcony E8200 na 4GhZ bije na głowę tego Athlon’a :wink:

a jakby AMD 6000+ podkręcić do 4GHZ ?? :stuck_out_tongue:

a może to niebyło by złe

http://www.allegro.pl/item389595581_gig … html#photo

Dużo lepszym wyborem jest Gigabyte na chipsecie nForce 560 lub AMD 690G

Nie da się tego zrobić na chłodzeniu powietrznym, chyba że na wodnym chłodzeniu lub chłodzonym azotem.

Nie wszystkie sztuki tyle wykręcisz, chyba że selekta kupisz.

C2D E8xxx z zegarem 4GHz jest wydajniejszy od Athlona X2 z zegarem 4.5 GHz.

Nawet na ciekłym azocie 4GHz u AMD to wyczyn.

mam pytanie jak włączyć oc na tym procku amd 6000+ ponieważ jak miałem 6000+ athlona i do tego 7200 geforce 128 mb z 1gb ramu gra nfs pro street cieła się gorzej niż u kumpla który ma athlona 3200+ i geforce 6200+ 128 mb i 512 mb ramu

dlaczego tak jest może coś z oc albo płyta msi teraz kupuje już kupiłem gigabyte z nforce 560 po tym jak mi sugerowaliście.

A PORZĄDNY zasilacz kupiony?

tak chifeca też kupiłem

nie da się, jak już to byś musiał kupić jakiegoś selekta + rewelacyjne (drogie) chłodzenie

i nawet AMD 6000+ podkręcony na 4GhZ byłby słabszy niż E8xxx podkręcony na 3.5GhZ :wink:

po prostu teraz na rynku rządzą Intel i Ati(AMD) :wink:

A ten zasilacz to GPS czy CTP?

Poszukaj na egiełdzie poradnika dotyczącego podkręcania AMD-ków.

niewiem jaki on jest kupiłem go za zaledwie 20 zł.

Teraz mam chifeca. Co wy o tym myślicie. I płyte gigabyte http://www.allegro.pl/item392947478_gig … html#photo będzie dobra do zestawu.

A i pytanie dlaczego mój kolega ma lepszą wydajność który ma taki sprzęt jaki napisałem powyżej wcześniej.Ja miam taką słabą wydajność i gry się gorzej to ną a komp 2 razy lepszy.

Jeszcze nie wsadziłem tego chifeca ipłyty zobaczymy jak będzie komp działał.