Płyta główna do sędziwego komputera

Może kiedyś, ale na HD5670 chyba się nie opłaci, bo za 400 miałbym jakiegoś h-endowego z serii 6 (używka). DDR2 mi odpowiadają, bo mam już stare, a zresztą przy DDR3 musiałbym mieć od razu procka z AM3, bo ten cholerny kontroler ogranicza. W tej mobo mamy również inttegre HD3200, a to chyba pozwoliłoby mi na odpalenie gybrid crossfire, więc spadłoby zużycie prądu :slight_smile:

Generalnie, chciałbym kupić w/w karte, a do tego 3GB ramu i na koniec procesor z najtańszych Athlonów X2 II ew. jakiś używany phenom.

Jeśli pamięć nie robi ci różnicy, to możesz brać, ten hd 5670 nie powala, ale starczy moim zdaniem, jak nie masz dużo kasy to athlona II x2 możesz wziąć, ewentualnie celuj w jakiegoś używanego Athlona II x3.

Dla mnie ten Radek jest wystarczający w 100% i cieszę się, że go kupiłem, bo wcześniej korzystałem z GF6100, a jeszcze wcześniej z GF2 :smiley: Nie jestem wymagającym graczem, lubię czasem odpalić kilkuletnią grę i się trochę pobawić, ale gry nowszej niż Crysis na pewno nie będę próbował uruchamiać, bo mnie do nich nie ciągnie.

Dobra, mam już w głowie ułożony mój zestaw, więc temat można uznać za wyczerpany :slight_smile:

Proszę kogoś władnego o zamknięcie tematu