Płyta główna i podkrecenie procka

Witam

gdzie jest an płycie głównej fsb żeby podkrecic??

Złączono Posta : 07.06.2007 (Czw) 12:46

płyta główna Gigabyte Ga-8I945P-G-RH

Takie rzeczy musisz szukać w BIOSIE

to jest to takie 200mnhz?? psize??

wiesz co jak takich podstaw nie znasz to raczej sie za to nie bierz bo możesz skończyć w serwisie albo gorzej możesz spalić swój sprzęt

znam sie troche … mma procka pentiumd 940 3.2ghz i ma mnożnik 16x

i chce go podkrecic na boxowwym na 3.4 lub 3.6;]

Może też podkręcać programami dołączonymi na płycie do płyty głównej.

Ale lepiej z biosu :wink:

chciałbym pogadac z taka osobą co ma takiego proca i podkrecił do ilus;]

Poczytaj to

Ten proc to grzejnik :x

Balack15 Nie wiem po co chcesz tego proca podkręcać? Nie dość że się na tym nie znasz, to i efekt i tak będzie mizerny, wątpię czy zauważysz różnicę w wydajności.

Rozumiem że masz taki sam skoro tak twierdzisz?

Nie nie mam, ale w necie w recenzjach jest napisane że dość ciepły.

na boxowym coolerze mocno nie wykręcisz musisz lepsze chłodzenie mieć np. Scythe Infinity

Ja mam pentium D od roku na boxowym coolerze i w stresie nie przekracza 40 stopni, też czytałem w necie że sie grzeje ale to bzdura, albo ja mam jakiś dziwny proc :stuck_out_tongue:

Pewnie masz jakieś jeszcze chłodzenie w kompie?

Lub dobrą pastę dałeś.

Lub też nie masz boxowego tylko jakiś inny a nie wiesz:P

Ja na moim Sempronie mam teraz 37*

kwisnia Tylko tyle że buda jest otwarta bo mi sie grafa strasznie grzeje, chłodzenie jest box i pasta też

to daj screena z Everesta z tą temperaturą i jak byś mógł to daj w stresie i w idlu

Balack15 pytasz się gdzie jest reg fsb, a tu podkręciłeś do 3,4 :shock:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=#1069293

Szukaj w biosie overclock, voltage freq control itp, zajrzyj do instrukcji, zadbaj o chłodzenie chipsetu i mostetów czasami te części palą się przy PD.

Raczej nie możliwe :stuck_out_tongue: mi na 3000 przy 870-900 32-34 st, stres (sp 2004) 38 st 1020-70 rpm na boxowym coolerze i paście.