Płyta Głowna i RAMy, problem z uruchomieniem komputera

Korzystam z płyty Gigabyte GA-770T-USB3 i RAMów A-DATA (dotychczas) 4GB z serii Gaming DDR3-1600Mhz. Do tej pory wszystko działało bez zarzutów dopóki nie dokupiłem kolejnych 4Gb. Dokupiłem praktycznie te same kości, różnica między nimi polega na tym, że te pierwsze miały stałe na piecie (1.65V) a te nowe zmienne (1.55-1.75). Do tej pory kości były wkładane w pierwszy i trzeci bank, licząc od procesora i wszystko chodziło jak należy, w momencie, kiedy przyszła nowa partia, trzeba było zapełnić wszystkie banki. I tu się zaczynają schody. Komputer odmawia współpracy poprzez brak chęci choćby włączenia się. Na “do widzenia” krzyknie mi kilka dość długich (ok.3 sek) sygnałów w odstępie co ok. 8 sekund. To samo robi przy wsadzeniu kości w bank 2 i 4, bądź np. w konfiguracji 1,2,3 albo 1,3,4. Kości testowałem memtestem86+ po dwie, w bankach 1 i 3. W żadnym układzie nie sypało błędami. Czy ktoś wie gdzie może leżeć problem? Spotkał się z czymś podobnym? Bardzo zależy mi na czasie, więc mocno proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pzdr

AvikGraf