Płyta główna LGA775/AM2 z AGP i DDR

Czy znacie płytę główną w standardzie ATX obsługującą procesory Pentium Dual Core jeśli 775 lub Athlony x2 jeśli AM2, która obsługuje pamięci DDR i ma złącze AGP? Myślę o wymianie płyty głównej i procesora bo mam Celerona 2.4ghz i Gigabyte 8IPE1000-G (s. 478). Do tego mam 1,5 GB RAM DDR PC3200 i kartę graf. AGP Gigabyte GeForce 7600GS. Grafika i RAMy są chyba jeszcze w miarę, więc nie chcę kupować nowego kompa, tylko płytkę i procesor (dwurdzeniowy jeśli się da). Czy jest szansa na znalezienie takiej mobo? Jeśli tak, proszę o linki i ceny…

jest taki jeden asrock ale to syf, nawet nie warto się na to patrzeć… ASROCK 4CoreDual-SATA2

Może sprzedasz wszystkie podzespoły zbierzesz pieniążki i kupisz coś nowego. :slight_smile:

A może nie? Proszę tylko o podanie czy taka płyta istnieje…sprawę zakupu nowego komputera już wielokrotnie analizowałem i doszłedłem do wniosku, że nie…

Dziękuje za pomoc piotrekplay.

Dlaczego ten Asrock to syf?

itak ci to nic nie da:}

jak chcesz mieć pentium dualcore albo athlona na am2 to musisz mieć pamięci ddr2…

Po płyta gł to podstawa a to zalicza się do płyt ubogich

Nie kupuje się dobrego proca, ram itp a płyte jakąś aby była…

Sprzedaj to co masz, a kupisz lepszy zestaw

Jeśli te procesory wymagają pamięci DDR 2 to temat można już zamknąć. Dziękuję wszystkim, którzy się wypowiedzieli.

Płyta niestabilna, słabe o/c. To charakteryzuje AsRocki. ;]

Mam jeszcze jedno pytanie

Płyta Główna

Dlaczego ta płyta jest taka tania? Patrząc na specyfikację techniczną, dorównuje płytom za 270 zł…a nie widać żeby była jakaś promocja. Czy to jakiś haczyk?

Niby czemu? Ja mam DualCore i pamięć DDR i śmiga ładnie.

Tu jest płyta co obsługuje DualCore i pamięci DDR i ma AGP. Ale jest to MicroATX, ale do normalnej obudowy też pasuje :wink:

http://allegro.pl/item265828688__wyprze … 36_fv.html

Mam dokładnie ten sam model i od tego sprzedawcy.

no szczegół że ta płyta to jest staroć jak świat…

jeszcze na Intel® 865G i Intel® ICH5…

już dołożyć trochę grosza i kupić coś nowszego…

Ale jak ktoś nie może dołożyć, a chce mieć lepszego kompa na już, no to nic nie poradzisz. A znaleźć coś nowego z obsługą DDR, AGP i na s.775 to chyba niema szans.