Płyta główna pod AMD2

Witam.

Jutro staję przed wyborem nowej płyty głównej pod Athlona X2 64. Nie chciał bym odwalic gafy dlatego piszę ten temat.

Mam do wyboru

ASUS M2N-E nForce570 ULTRA

ABIT KN9 nForce 4 Ultra

DFI Infinity NF Ultra II-M2 AM2

Pomóżcie mi dokonac właściwego wyboru.

Z góry THX

dfi,foxconn na chipsecie nforce 570 - będzie dobrym wyborem.

tej płyty nowej nie dostaniesz.

Co to znaczy ??

czego nie rozumiesz ?? hęęę

Tej płyty nowej nie dostaniesz bo jest ona nie produkowana, nie dostaniesz jej w sklepie tylko na allegro i to nie zawsze, najczęściej możesz trafić na używaną niż nieużywaną.

Oki zrozumiałem :wink: a czy ta napewno będzie najlepszA ?

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 13:38

Spójrzcie na TO

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 13:39

Pod TEN procesor

na DFI HT poleci na 350Mhz spokojnie ale możesz brać - płyty oczywiście używane :-).

Mi nie chodzi o to czy ona jest używana 2 miesiące czy jest nowa. Te 20 zł różnicy to też żadnej różnicy nie robi, chodzi tylko o to która ogólnie się sprawdzi, która jest lepsza, stabilniejsza. Plusy i minusy obydwu płyt i tak dalej. Osobiście podoba mi się ten abit ;p ale tu jeszcze chodzi o chipstet i całóa resztę. PLZ poradzcie mi coś bo ja jutro zamawiam nową płytę. Z góry thx

w treści aukcji jest wyraźnie napisane płyta demontowana z zestawów w k.i.

ten ABIT to bardzo dobra płyta główna, stabilna z dobrym oc, jak wybierzesz foxcona/dfi nforce 570 (nowszy chipset) to też nie będziesz narzekał.

reasumując którą byś wybrał będzie ok!!.

poczytaj recenzje na egielda,purepc itp.

A jak sie ma ten ASUS do nich ?

słabsza od pozostałych jeśli nie kręcisz będzie ok.

Bo ja wiem znajomy na niej nieźle podkręcił procka, według mnie najpierw trzeba patrzeć na chipset płyty potem na producenta i ewentualnie dodatki jakie daje do płyty głównej

Kurde nie zdążyłem wszystkie ABITY zostało sprzedane. Poleccie mi coś innego PLZ.

A tak w ogóle jak się sprawują te dwa ABITY:

1

2

Bierz

Nie mam wyjścia :confused:

Dajcie jeszcze jakieś chłodzenie na chipstet

JA bym brał tą:)

Dlaczego podaj jakieś plusy