Płyta główna pod E4300 i pamięci DDR2 800MHz

Podaj linka do tych testów :slight_smile:

Widzę że na siłę chcesz Dx10… no OK, Twoja decyzja.

Jakbyś jednak chciał bardzo dobrą bez kartę bez dx10do 250zł to pamiętaj o 6800GT 256MB/256bit

no jak widzisz mi karta tej klasy nie jest potrzebna bo ja w gry gram bardzo sporadycznie o ile w ogóle to raz na tydzień 1h to max… i nie muszę szpanować przed chłopakami w piaskownicy dx10 ;]

A może on nie chce zaszpanować…a może… :x

Za 300 zł można kupić coś z serii 8500 ale to totalne badziewia już Palit 7300 bije je wszystkie o głowę…

Polecam ci wziąśc

Lub Palit 7600 1.2ns 256DDR3/128

Jak masz kasę oczywiście…

A jak chcesz się pchać do Dx10 to tylko 8800 lub poczekać na G90

Jak wyjdą to ceny 8800 spadną o kilka stów…a i jeszcze Radeon X2900 XTX będzie wymiatał

skąd masz takie informacje że 7300 od palita ‘pobije wszystkie 8500 o głowę’ - śmiem stwierdzić że nie da rady.

Co za różnica? XP mniej zamula kompa vista bardziej, te karty mogą sobie być reklamowane jak przyszłościowe, ale takie nie są, są za bardzo wykastrowane. Z resztą nie wiem o co chodzi.

A na co Ci ten DX10?

Galaxy zapowiedziało nowe serie GE są opisane na np egielda.com.plm, albo Palit Sonic 8500/8600GT.

Nie wiem czy to było to, ale na tym samym sewisie: http://www.frazpc.pl/artykuly/516/MSI/P … Rzut/okiem

Wątpie, czy spadną kiedykolwiek poniżej 700 zł

Żeby być zgodnym z nowymi technologiami :slight_smile: Kto wie, może kiedyś postanowię napisać jakąś grę wykorzystując DX10 :stuck_out_tongue:

Pamiętam, jak mój ojciec kiedyś kupił GF4 440 MX a kilka miesięcy później wyszły gry zgodne z DX10 i nie mógł sobie w nie grać mimo, że miał “nową” kartę…

W sprzęt dostarczyli? Ktoś musiał, sami płyty nie zrobią.

Spadną, jutro premiera ATi z DX10, później tańsze modele.

To pewnie gra złapie muła, z kastratem nie pośpiewasz. Z tych nowych kart to jedyne co mi się podoba to odciążanie procka przy filmach w HD, i mniejszy pobór prądu.

Raczej wtedy DX10 nie było :P, MX były tańsze od Ti, a cena z czegoś musiała się wziąć.

sd.jpg

ja tego nie napisałem :o źle zacytowałeś.

Aby 7300GT od Palit’a pobiło o głowę 8500GT potrzeba mu V-modów i ostrego kręcenia. Bo na ustawieniach fabrycznych to nie ma o czym rozmawiać.

Wybacz, napisał to oczwiście craker9.

Ciekawe.

ps. Palit XpertVision GeForce 8500GT Sonic (DDR3 1,4ns, 600/1200Mhz) można kupić za 300 zł…

jak bardzo chcesz Dx10 to kupuj ale pamiętaj że za 250zł jest 6800GT 256/256 dla którego 8500GT to blade tło :wink:

wybaczam :wink:

MSI P6N SLI-FI pójdzie to z pamięcią 667mhz?

Przypominam, to dział techniczny,proszę odpowiadać krótko i na temat.OTy-kosmos.JNJN

Dobrze. W końcu biore Abit AB9. Zamiast Goodram PRO - GeILa.

W sobote ide po gwarancję do zasilacza, sprzedaje go (chce ktoś kupić? :stuck_out_tongue: ) I kupuje chociażby tego amacrox ax-450-pnf.

Do tego dysk twardy. Do tej pory byłem zdecydowany na Samsunga SP2504C 250GB, ale podobno jest strasznie awaryjny więc wybiore pewnie głośną ( :frowning: ) Barracudę.

Karta grafiki - może się zdarzyć tak, że kupie najtańszą, używaną konstrukcję PCI-E i poczekam aż sytuacja z kartami się ustabilizuje.

nie kupuj kart z serii 8500/8600 bo nie warto. kup teraz 7300 gt i czekaj aż wejdzie pełna gama kart z dx 10, a co do pamięci ja bym pozostał przy goodram`ach pro gdyż są na kościach Micron D9 i dobrze sie krecą a Abit AB9 jest OK

:x o co Ci chodzi?

kart są tylko gier nie ma…

goodram aż tak się nie kręci…

Jak najbardziej

Geilów nie kupuj (są przereklamowane), A-Data.

Są też o 20 zł droższe od GoodRamów, które podobno też nie są najlepsze.

A-Data - na Skąpcu nie ma żadnej oferty Adata PC6400

ps. Może Patriot bez radiatora ?

Mówiąc, że chce kupić najtańszą - chodziło mi naprawde o najtańszą :stuck_out_tongue: 7300gt to wydatek powyżej 200 zł, czyli niewiele mniej, niż ja chcę przeznaczyć na kartę :stuck_out_tongue:

Myślę raczej o jakimś Radku x300/x500 z Allegro. Potem tak jak mówisz, wybiorę coś z pełnej gamy kart DX10

– edit –

Znalazłem jeszcze płytę tańszą od AB9, z dwoma kontrolerami ATA:

IB9: http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,36508/

Dla porównania AB9: http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,31939/

Co o niej sądzicie ?

są na np morele.net

Jak nie będą podkręcane, bez radiatora to Value, a takie raz się podkręcą raz nie.

Odchudzona, dołożył bym do AB9.

x600 128/128, nie kupuj z dopiskami hm czy 128(512MB).