Płyta głowna + Procesor + Karta graficzna + Ram

Witam.

Chciałbym wymienic troche sprzetu w moim kompie. Jest troche stary:P Zakupiłem całego kompa w 2002 roku. Jakos nie bylo mi potrzeby do tej pory nic w nim wymieniać, działał bez zarzutu. No a teraz :/. Chiałbym wymienić płytę główną, procesor, karte graficzną i dodać ram:P Aktualnie mam w kompie taki sprzęcik: Płyta >> ECS K7S5A S735 DDR/SDR Lan, Procesor>> AMD Duron 1GHz, Karte graf>> Geforce 2MX 200 32Mb, Pamiec>> DIMM SDRAM 256 MB 133. Kompletnie sie nie znam na tym i potrzebuje rady na co to mam wymienic. Chciałbym przeznaczyć na to nie wiecej jak 1200 zł. Komputer słuzy mi głownie do grania, takze w sieci. No a w najnowsze gierki sami wiecie ze na tym co mam to nie zagram. Plis doradzcie co zakupić.

Pozdro

Wszystko ze starego się nie nadaje.

Intel Pentium Dual-Core E5200 BOX - 300zł

MSI P35 NEO-F - 260zł lub jakaś inna

OCZ 2x1GB DDR 2 1000MHZ Titanum Alpha - 170zł lub jakieś tańsze

HD 4850 - 550 zł lub 9800 GTX

Wychodzi 1300-1200 (zależy od sklepu)

A najnowsze gierki beda na tym bez problemu chodzic?? Np takie jak Gta 4, Call of Duty 4, Gears of War 2 itp?? Komputer potrzebny mi wylacznie do grania. Teraz jak gram w Call of Duty 1 to juz nawet mapka przed rozpoczeciem misji czy jak wczytuje mi sie mapka na serwerze gdy gram przez siec to musze czekac kilka minut zanim rozpoczne gre. I szukam takich podzespołow które ze soba beda bardzo dobrze współdziałac

Tak, bardzo mądrze… A gdzie zasilacz?

Ja bym to widział tak:

E5200

MSI P43-Neo-F

2x1GB Patriot LLK 800

HD 3850/9600GSO

OCZ SXS 500W/Corsair 450VXEU

I jakiś nowy dysk by się do tego przydał, chyba, że ci wystarczy.

Będą chodzić :slight_smile:

EDIT:

C Z Y T A N I E Z E Z R O Z U M I E N I E M

No zasilacz tez bo aktualnie mam 250 W ale nic wiecej o nim nie wiem( poprzedni mi sie spalil i ten dał mi szwagier ze swojego starego kompa) Dysk tez do wymiany bo mam 40Gb Ale on schodzi na drugi plan:P

Ale wątpię, by autor zdawał sobie sprawę, że stary zasilacz się nie nada.

EDIT:

250W spali się tuż po naciśnięciu przycisku power :lol:

No akurat to wiem.

To jak? Zasilacz kupisz za oddzielną kwotę?

Bo jak tak, to Pharah podał lepszy zestaw. Mój jest słabszy, ale ma zasilacz.

Nom zasilacz i dysk oddzielnie. No to spoko zastanowie sie ale poczekam moze na jakies inne propozycje

No to po świętach ‘‘ceny powinny’’ zmaleć :stuck_out_tongue:

Ale pamiętaj:

Jaś czekał i się nie doczekał xD

Nie no musze wszystko zamowic do konca nastepnego tygodnia bo juz wiecej nie wytrzymam:P

Czekam na inne propozycje:p

Gigabyte EP31-DS3L /intel P31/ 215zł

Intel Pentium Dual Core E5200 279zł

A-Data 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Extreme Edition 120zł

OCZ StealthXStream 500W SLI rev.2 199zł

Zalman ZM-STG1 25zł

Palit GeForce 9600GSO 768MB DDRIII /192bit/ HDTV 2xDVI 349zł

Razem: 1187

+Samsung 320GB 16MB Cache - 175zł, bo nie wiem czy twój dysk będzie pasować, ale ogólnie poczekałbym, na spadek cen.

Nawet niezły, ale ram włożyłbym Patriot LLK 2x1gb 800mhz

Co do dysku to ewentualnie WD3200AAKS. :wink:

Ogólnie to dobierałbym z 350zł i kupił z dyskiem i hd4850, a co do ram’ów to są podobnej jakości.