Płyta głowna, procesor, ram za 1000- 1200zł

@sk91

Czytałeś pierwszy post ? omg przecież napisał tam wyraźnie co chce wymienić a nie, że kupić całego kompa oO

łaaa dzięki wielkie za wszystko. nie spodziewałem sie takiego odzewu :slight_smile: mam jeszcze taki pytania… boo doszły mnie słuchy ze te nowsze płyty głowne potrzebują nowszysch pudeł… ja mam pudło w ktorym mieści sie asus P4B… czeka mnie nowy wydatek? i kolejne pytanie: ten moj zasilacz do czegokolwiek sie nadaje ?

W twoim pudle i (nie wiem o ktorą płyte ci chodzi dokładnie :P) ta płyta się zmieści…

A zasilacz wymień chyba, że chcesz zobaczyć kłęby dymów z obudowy :slight_smile:

Btw jak sprzedasz to co masz to chyba taki nowy wydatek nie będzie…

Ale nową obudowę mógłbyś sobie strzelić żeby nie było np. taką CoolerMaster Elite RC331 za około 120zł.

Za ok 472 zł mamy Palit GeForce 9600GT

Asus P4B jest w standardzie ATX, Foxconn P35A-S też jest w tym standardzie więc stara obudowa jak najbardziej się nadaje.

Do niczego się nie nadaje, konieczna zmiana na co najmniej Modecom MC350-ATX, ale lepiej MC400-ATX aby był zapas mocy, jak chcesz mniejsze rachunki za prąd to bierz OCZ StealthXStream 500W.

portip jaki dokładnie masz obecnie dysk twardy ??

seagate barracuda ATA IV 40 gb i maxtor 6E040L0 40 gb